Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Analist: Kripto Paralar, 2019 Yılının En İyi Performans Sergileyen Varlık Sınıfı Olabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Analist: Kripto Paralar, 2019 Yılının En İyi Performans Sergileyen Varlık Sınıfı Olabilir
Ünlü Analist: Kripto Paralar, 2019 Yılının En İyi Performans Sergileyen Varlık Sınıfı OlabilirKripto para piyasası özellikle 2018 yılında sergilediği performansı ile bir çok kişinin eleştirilerine maruz kalmış olsa da, küresel piyasalar ve makro ekonomi de pek iç açıcı bir tablo çizmedi. Dünyanın en büyük ikinci hisse senedi borsası Nasdaq, Eylül ayında yılın en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra, endeksinde %22 civarında bir düşüş gördü ve Alphabet (NASDAQ:GOOGL) (Google), Amazon (NASDAQ:AMZN) ve Apple (NASDAQ:AAPL) gibi devlerin ciddi zarar ettiğini gözler önüne serdi.

Nasdaq’ın yanı sıra, ABD içerisindeki borç limiti de ciddi anlamda rekor seviyeye ulaştı ve bir çok kişiye göre küresel kriz gerçekten de kapıda. Kriz esnasında kripto para birimlerinin yükselişe geçtiği göz önüne alınacak olursa, önümüzdeki kriz bir ihtimal Bitcoin’in ciddi bir yükseliş yaşamasını sağlayabilir.

Ünlü analist ve Ikigai’nin kurucusu Travis Kling ise, kripto para birimlerinin ”geleneksel varlıklarda ayı piyasası hakimken hiçbir zaman var olmadığını”, bunun aksine BTC’nin küresel olarak koordine edilen en büyük parasal genişleme ve parasal deneyin başında ‘dünyaya getirildiğini’ ifade etti. 2019 yılının olası bir kriz durumunda Bitcoin’in işine yarayabileceğini ima eden analist, Kripto para birimlerinin 2019 yılında en iyi performans sergileyen varlık sınıfı olabileceğine dair ”ciddi bir olasılık” olduğunu da ifade etti.

Ünlü Analist: Kripto Paralar, 2019 Yılının En İyi Performans Sergileyen Varlık Sınıfı Olabilir isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Analist: Kripto Paralar, 2019 Yılının En İyi Performans Sergileyen Varlık Sınıfı Olabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sıcak Gelişme: Coinbase Halka Açılıyor TRON’dan Bir Ortaklık Daha Bitcoin, Fidye Kullanımında Çok İsteniyor Petro’nun Satışına Başlayan Venezuela, Satın Alanlara Petro Yerine ”Sertifika” Veriyor Bitcoin’deki düşüş fiyat boşluğunu doldurdu – Yükseliş işareti olabilir mi? Güney Kore’nin Coinnest Borsası Kapanıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır