Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple (XRP)’ı Ay’a Çıkaracak Fiyat Tahminleri Karşınızda!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple (XRP)’ı Ay’a Çıkaracak Fiyat Tahminleri Karşınızda!
Ripple (XRP)’ı Ay’a Çıkaracak Fiyat Tahminleri Karşınızda!

3/3


2/3

Genel momentum, tüm kripto para birimleri ve dijital varlıklar için devam ettiği için, Aralık ayından sonra bunun nasıl sonuçlanacağını merak etmek gerekiyor. Piyasa değeriyle en büyük ikinci kripto para birimi olan Ripple (XRP)’a gelince, her zaman birçok çelişkili görüşler oldu. Aşağıdaki Tradingview trader’ları tarafından paylaşılan üç kısa vadeli Ripple fiyat tahmini, ne olursa olsun büyük fiyat düşüşleri olmamasına rağmen bu açıdan farklı bir görünüm sunmuyor gibi görünüyor.

İşte üç kısa vadeli Ripple fiyat tahmini
Umut verici bir grafik XRP’yi ay’a çıkarıyor!
JFD_Research isimli trader tarafından ana hatlarıyla belirtilen XRP fiyat grafiğine bakıldığında, şu an grafikte ortaya çıkan bazı ilginç gelişmeler var. Daha spesifik olarak JFD_Research’a göre, mevcut XRP fiyat eğilimi, özellikle böyle güçlü bir yükseliş olması nedeniyle ümit verici görünüyor.


Ancak en büyük soru, önümüzdeki günlerde ve haftalarda bu eğilimin devam edip etmeyeceği. JFD_Research isimli trader tarafından paylaşılan grafik gerçekten de umut verici bir grafik. Ayrıca XRP, JFD_Research’in tahmininde olduğu gibi 0,39 dolara da yükseldi. Bundan sonra XRP fiyatının ne kadar yükseleceğini hep birlikte göreceğiz.

Yinelenen Boğa desenleri yükselişi getirebilir
Herhangi bir finansal varlık için fiyat listelerine bakıldığında, her zaman dikkat edilmesi gereken yinelenen desenler vardır. Çoğu durumda, Tilen_tradershub isimli trader tarafından paylaşılan grafik bu konuda çok farklı bir resim çizse de bu desenlerin birbiri ardına doğrudan oluşması gerekmez. Nitekim bu trader’ın grafiği, XRP fiyat eğiliminin yakın gelecekte bir kez daha yükselişe geçebileceğini doğruluyor.


Tilen_tradershub isimli trader grafiğini yeniden şekillendirirken, XRP başına değer 0,56 dolara kadar yükseldi. Bu, dikkat edilmesi gereken büyük bir yükseliş eğilimi olsa da tarihin böyle bir şekilde kendini tekrar ettiğini görmek hiç de nadir değil. Aynı zamanda, böyle büyük bir kazanım için gidilecek herhangi bir yer olup olmadığını da merak etmek zorundayız. Çünkü Tilen_tradershub’a göre, hala aşağı eğilimi tetikleyen birkaç düşüş sinyali var. Ancak XRP fiyatının yönünü nasıl belirlediğini sadece zaman gösterecek.

Potansiyel bir tersine dönüş olabilir
Kripto para birimi ve dijital varlık endüstrisi yükseliş momentumunun belirtilerini her gösterdiğinde, trendin çok uzun süre devam edip etmeyeceğini merak etmek gerekiyor. 2018 yılı boyunca, her yükseliş eğilimi kısa bir süre sonra daha büyük bir zarara dönüştü. XRP bu konuda bir istisna değil, ancak önümüzdeki günlerde ve haftalarda işlerin nasıl gelişeceği de belli değil. easyMarkets isimli trader, pazarın tersine dönebileceği konusunda ikna olmuş gibi görünüyor.


Daha spesifik olarak Trader easyMarkets’e göre, XRP fiyatı 0,376 dolar olan potansiyel direnç seviyesine bakıyor. Bu engelin üstesinden gelmek büyük bir zorluk olabilir. Trader’a göre en önemlisi, bu seviyeyi geçememekle birlikte, değeri hızlı bir şekilde art arda 0,306 dolara geri gönderebilmesi. Bir hafta sonra XRP fiyatı hızlı ileri sarıldı ve easyMarket’in ilk direncini bir desteğe dönüştürdü. Piyasa ikinci direnci kısaca test etti, ancak bu seviyede destek tutamıyordu. Şimdi ne olacağını hep birlikte göreceğiz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli, kripto para yatırımlarının yüksek risk içerdiği ve piyasanın 2018 yılında yüzde 80’in üzerinde değer kaybı yaşadığı gerçekleri bir sonraki adımlarınızda göz önünde bulundurulmalıdır.

The post Ripple (XRP)’ı Ay’a Çıkaracak Fiyat Tahminleri Karşınızda! appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple (XRP)’ı Ay’a Çıkaracak Fiyat Tahminleri Karşınızda! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Cobra Hız Kesmeden Devam Ediyor: Bitcoin Cash Bitcoin Değil, Alakasız bir Alt Koindir! Bitcoin ETF kararı açıklandı: SEC kararı sonrası analistlerin BTC öngörüleri Bitcoin, Tarihi Günlerinden Birini Yaşıyor Roger Ver: “Bitcoin Cash Güney Kore’de binlerce mağazada kabul edilecek.” Bitcoin yeni zirvesini ne zaman yakalar? AMD Bu Yılın Üçüncü Çeyreğinde Blockchain Sektöründen Verim Alamadı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır