Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple XRP Kurucusu Brad Garlinghouse Ripple’ın Hedeflerine Değindi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple XRP Kurucusu Brad Garlinghouse Ripple’ın Hedeflerine Değindi!
Ripple XRP Kurucusu Brad Garlinghouse Ripple’ın Hedeflerine Değindi!


Ripple XRP Kurucusu Brad Garlinghouse Ripple’ın Hedeflerine değindi. 2018 kriptopara konferansı çeşitli panel tartışmalarıyla başladı. Ve yükseliş trendlerinin olmadığı bugünlerde fiyat dalgalanmaları kripto para tartışmalarının yıldızı oldu.

Etkinlikte Önemli İsimler Yer AldıEtkinliğe, eski Amerikan Başkanları Bill Clinton ve Barrack Obama‘nın yanı sıra Gene Sperling ve Ripple CEO’su Brad Garlinghouse da katıldı. Bu isimler birçok medya organını beraberinde getirdiler. Ve birçok haber portalı tarafından Kripto para platformunun insanlara doğru ve etkin bir şekilde anlatılmasına destek sağladılar.

Ripple XRP Kurucusu Brad Garlinghouse Ripple’ın Hedeflerine DeğindiŞirketin CEO’su Brad Garlinghouse, şirketin Chris Larsen’in görüşlerine göre nasıl kurgulandığını anlattı. Ve şirketin ana hedefinin, bünyesinde merkezsiz bankacılık ile yerel finans ekosisteminin bütün özelliklerini barındırmak olduğunu söyledi. Peki bu nasıl olacak.

Sonuçta Blockchain teknolojisinde insanlar işlemlerini kendi başlarına yapıyorlar. Herhangi bir hata yaptıklarında bunu düzeltebilmek için karşılarında bir muhatap yok. Ripple şirketi Ceo’su tarafından söylenen sözler bize bu sorunların Ripple tarafından çözüleceğini belirtiyor. Ancak bunu tam olarak nasıl yapacaklarını söylemiyor. İşte üstü kapalı olan o sözler:

“Merkezsiz bankacılığı pek çok insan bilmiyor veya anlamıyor. Ripple’ın ana hedefi insanların bankacılık işlemlerini, bünyemizde çok rahat ve hızlı bir şekilde yapmasını sağlamaktır.”

Ayrıca, Ripple’ın bankaları değiştirmek istemediğini vurguladı. Daha önce hiç görülmemiş bir sistem kurmaya çalıştıklarının altını çizdi.

”Bizler Ripple tarafından başlatılan ürünlerin, blockchain teknolojisinin ve tüm ekosistemin daha hızlı ve kesintisiz gelişmesine izin vermesini sağlamalıyız.”

Garlinghouse tartışmasını küreselleşme için gerekli olan “üç ayaklı bir parça” üzerine odakladı.

Garlinghouse’a Göre Para, Bilgi Gibi Hareket EtmeliBlockchain altyapısında çok fazla yatırıma sahiptir. Ve bu yatırımlar artık küresel para transferindeki masrafların en aza indirilmesini sağlamayı amaçlıyor.

Ona göre, bu tür sorunların çözülmesi ekonominin para akışını arttıracak ve sonuç sonuç olarak insanların daha serbest hareket etmesini sağlayacaktır.

Garlinghouse tarafından yapılan en heyecan verici açıklama, sınır ötesi ödemeler için Ripple’in XRP destekli çözümü olan xRapid’i piyasaya sürülmesiyle ilgili olandı.

Ripple Hakkında Daha Fazlası İçin Tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple XRP Kurucusu Brad Garlinghouse Ripple’ın Hedeflerine Değindi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Almanya’daki Büyük Şirketlerin Üçte Biri Blockchain’in Potansiyeline Güveniyor Dolar Yükseldi, Türk Yatırımcılar Kazandı! LG UPlus’dan Blockchain Temelli Ödeme Sistemi Hamlesi Geldi Antalya’daki Emlak Ofisi Kripto Para ile Gayrimenkul Satıyor Teknik analiz: Önemli teknik gösterge Bitcoin rallisi geliyor mu? Suudi Arabistan IBM’in Blockchain Platformunu Kullanıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır