Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple (XRP) Hodlerları Büyük Gün Yaklaşıyor!!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple (XRP) Hodlerları Büyük Gün Yaklaşıyor!!
Ripple (XRP) Hodlerları Büyük Gün Yaklaşıyor!!

2/2


2/2

Ripple (XRP) 2017’nin büyük bir bölümünde ve 2018’in başında Ripple (XRP) hodlerları ‘nın favorisi oldu. XRP / USD için aşağıdaki saatli grafik, Ripple’in (XRP) büyük bir kırılmanın eşiğinde olduğunu göstermekte. Ripple (XRP), hızlı ve aktif hareketlenme ile kendini gösteriyor. Bu ne anlama geliyor? Bu, Ripple’in (XRP) döngü için tüm kazanımlarını son derece kısa bir zaman diliminde yaptığı anlamına geliyor. Bu nedenle, birçok Ripple (XRP) yatırımcısı, hodling kavramına güçlü inananlardan.


Ripple (XRP) hodlerları Düzeltmeden önce Ripple (XRP) satın alıyor. Çoğu Dalgalanma sonrasında Ripple yatırımcıları (XRP) coinlerini % 70 oranında kaybediyorlar. Fakat bu kayıp onları panikletmiyor ve bekliyorlar. Fiyatının yıl sonuna kadar hak ettiği değere ulaşacağını düşünüyorlar.

Ripple (XRP) Hodlerları Tetikte Olmalı2017 yılında, Ripple (XRP), kendi boğa sezonunu sadece 70 günde tamamladı. Bu demektir ki, Mart 2017’den önce Ripple’a yatırım yapmasaydınız, ilk pumpı kaçırırdınız. Nisan 2017’deki kötü zamanlarında, daha da düşeceği korkusu yaşasaydınız, Mayıs 2017’de ATH’ye giden büyük bir pumpı kaçırmış olacaktınız. Şu an Aynı durum, 2018’deki ralli için de geçerli. Aradaki fark, 2018 yılının Ocak ayının çok daha agresif olması. Ayrıca yarısı kadar sürdü (35 gün). Her iki durumda da düzeltme, 203 gün gibi bir zaman aldı.

Tüm bunlar, Ripple’a (XRP) yatırım yapmanın bir hodler oyunudur. Ralli’nin ne zaman gerçekleşeceğini tahmin edemezsiniz. Eğer Ripple’ın Ralli sezonunu kaçırırsanız, yılın geri kalanı artık önemli değildir. 203 gün boyunca, genel olarak kripto para birimleri ve özellikle de Ripple (XRP) hakkında endişelenmenizi gerektirecek bir durum pek yaşamazsınız. Şimdi Ripple (XRP), bir kez daha koparma noktasında ve benzer bir ralli beklenebilir.


XRP / USD için yukarıdaki grafik, fiyatın bir boğa paternini henüz tamamladığını, bu noktada Ripple (XRP) ‘nin yeni bir döngü başlatabileceğini gösteren bir boğa eğiliminde olduğunu göstermekte. Ripple’in (XRP) fiyatını etkilemek için katalizöre ihtiyaç yok. Son zamanlarda, Coinbase, Ripple (XRP) ‘a ısınmaya başladı. Ripple (XRP) hodlerları ve çoğu yatırımcı, Coinbase üzerindeki bir XRP listesinin yakında gerçekleşeceğine inanıyor. Her şeye rağmen, Ripple büyük başlarla nasıl oynayacağını iyi biliyor. American Express (NYSE:AXP), Western Union, UBS, Bank Santander (MC:SAN) gibi ünlü isimler ve Bill Clinton, Madonna, Ellen ve Ashton Kutcher gibi tanınmış isimler ve halka mal olmuş kuruluşlar Ripple (XRP) ile bir şekilde bağlantılı. Ripple’in (XRP) daha önce hiç görülmemiş düzeyde bir piyasa, şöhret ve tanıtım elde etmeyi başardığı görülüyor. Bunlar, çoğu kripto paranın yapamadığı şeyler.

Ripple (XRP) hodlerları için Ripple beklenen boğa eğilimine girecek mi bunu hep birlikte göreceğiz. Ripple ile ilgili son gelişmeleri en hızlı bir şekilde öğrenmek için takipte kalın.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple (XRP) Hodlerları Büyük Gün Yaklaşıyor!! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin ve Ethereum Hash Rate’leri Ne Durumda? Bu 3 Kripto Parayı Kısa Vade Kâr İçin Gözlemleyniz (22-28 Ekim) Anthony Pompliano: BTC 2021’de 100.000 Dolar Olacak! XRP 10,73% oranında yükseldi ShapeShift CEO’su Bitcoin hedefini açıkladı ve ekledi: 5-10 altcoin dikkat çekiyor Nucleus Vision (nCash) Nedir? nCash Nasıl Alınır?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır