Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple (XRP) Fiyatını Uçuracak Hangi Haber Bekleniyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple (XRP) Fiyatını Uçuracak Hangi Haber Bekleniyor
Ripple (XRP) Fiyatını Uçuracak Hangi Haber Bekleniyor

© Reuters.  © Reuters.

Bugünkü yazımızda Ripple (XRP) fiyatını uçuracak hangi haberler bekleniyor bu konuyu ele alalım dedik. Geçtiğimiz hafta, Ripple ve XRP varlığı için oldukça ilgi çekiciydi. Şu anda değeri tekrardan 0.5 $ ‘seviyesini zorlamaya çalışıyor. Bazı yeni ilginç gelişmeler yakın gelecekte Coin’in ivmesinin yükseliş trendini daha da zorlayacağını bizlere gösteriyor. Zaten Bugünlerde XRP de bir miktar yükseliş ivmesini de görmekteyiz.

Şu anda XRP için 0.5 $ ‘a ulaşması piyasadaki bulanık havadan dolayı zor gibi görünüyor. Fakat Ripple (XRP) fiyatını uçuracak neler olabileceği konusunda heyecanlanmak için hala çok nedenimiz var. Haftasonunda bazı yeni gelişmeler ön plana çıktı. Zaten bu gelişmeleri sitemizde de an be an takip ediyorsunuz. Gelişmelerin XRP fiyatının ileriye taşınması üzerinde etkisi mutlaka olacaktır.

Son 24 saat içinde, XRP fiyatı hem USD hem de BTC bazında küçük bir gerileme yaşadı. Gerilemenin şu aşamada normal olduğunu değerlendiriyoruz. Zira öngörülebilir gelecekte Ripple (XRP) Fiyatını Uçuracak gelişmeler öncesi şu anki belirsizlikte bir miktar gerilemeler yaşanması normal. Gerçi Bitcoindeki gelişmelerin ne boyuta ulaşacağı tam bir muamma ayrıca Bitcoin piyasayı yönlendiren konumunda. Bütün bunlara rağmen Ripple’ın durumu hiç de kötü görünmüyor.

Ripple (XRP) Fiyatını Uçuracak Haberler Neler.XRP fiyatını daha ileri bir seviyeye taşıyacak iki önemli gelişme var. Her şeyden önce, SEC’in XRP’nin menkul kıymet olarak kabul etmeyeceği yönünde etkili gelişmeler ve önemli haberler var. SEC’in alacağı karar ile ilgili açıkcası kimse net bir yorumda bulunamıyor fakat, yakın gelecekte karar verileceği söyleniyor. Beklenen, menkul kıymet olarak kabul edilmeyeceği yönünde.

Daha somut bir haberde bir şirket, xRapid’i mevcut hizmetine entegre edeceğini doğruladı. İngiltere merkezli Moneynetint Londra’da faaliyet gösteren döviz hizmetleri sunan bir şirket. RippleNet’te entegre olduklarını ve merkezi olmayan ödemelere katıldıklarını açıkladı. Sınır ötesi ödeme hizmeti sağlayıcısı olan MoneyNetInt, sınır ötesi işlemler için genel likiditeyi geliştirecek olan Ripple’ın teknolojisini entegre edecek.

Dahası, XRP şu zamanlarda Latin Amerika’da ivmeyi yakalamış durumda. Mercado Bitcoin, müşterilerden gelen yoğun talep sonrası XRP ticaretini entegre eden en yeni platform. Mercado Bitcoin şu anda fazla işlem hacmine sahip olmasa da, Ripple (XRP) fiyatını uçuracak gelişmeler arasında sayılabilir.

Tüm bu gelişmelere dayanarak, XRP fiyatının şu aşamada olmasa bile yükseliş ivmesini yakalayacağı bir gerçek. Sonuçta, Ripple ve onun XRP ‘si son zamanlarda çok dikkat çekiyor, Bunlar mutlaka Ripple (XRP) fiyatını uçuracak momentumlara mutlaka yol açacak. Öyle olmasa bile, Bitcoin tüm diğer para birimleriyle birlikte piyasanın bulanık havasından dolayı istikrarsız bir görünüm içinde ve bu durum sadece XRP yi etkilemiyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple (XRP) Fiyatını Uçuracak Hangi Haber Bekleniyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Brezilyalı Büyük Yatırım Şirketi Kripto Para Ticaretine Adım Atıyor Bu Kripto Para Birimi Bir Haftada Yüzde 380 Artış Yaşadı! Yobit Borsası mı? Dikkat!!! Bitcoin’deki Death Cross Durumu, Golden Cross’a Dönüşecek Mi? Crypto.com’un Avrupa Genel Müdürü, Türkiye planlarını açıkladı Ripple (XRP) Dev OTC Hamleleriyle Öne Çıkıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır