Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple (XRP) Bankaların İlgisini Görüyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple (XRP) Bankaların İlgisini Görüyor
Ripple (XRP) Bankaların İlgisini Görüyor

© Reuters.  © Reuters.

Ripple (XRP) hızlı ve kripto ödeme yöntemi olması ile bankaların dikkatini çeken ve bankalar tarafından en fazla kullanılmaya yatkın durumda olan tek kripto para olarak piyasadaki 3. sırasını bugün koruyor. Bitcoin ve Ethereum yerine Ripple (XRP) tercih eden banka sayısının gelecekte çok fazla artabilecek olduğu ve bu artışlara bağlı olarak XRP’nin fiyatındaki beklenmedik düzeyde değişimlerin görülebilecek olduğu beklentisi devam ediyor. Bitcoin ve kripto para birimlerinin sürekli olarak bankalarını yerini alabilecek olduğu beklentisi ve XRP’nin en hızlı ve en düşük komisyon ücretlerine sahip kripto para olması bu yönü ile XRP bankaların ilgisini çeken tek kripto par birimi olarak tanınıyor.

Ripple (XRP) ve Bitcoin arasında tercih
Ripple (XRP) ve Bitcoin arasında kalan bankaların Bitcoin’e güvenmeme nedenleri arasında bilinmeyen bir kişi veya kişiler tarafından üretilmiş olması ve karşılarında belirli bir muhatap bulamamaları yatarken, Ripple ise bir şirket olarak XRP ile ilgili tüm bilgilere sahip ve XRP’nin geleceğini belirleyebilecek yetkinliğe sahip kurucu şirket olarak tanınıyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple (XRP) Bankaların İlgisini Görüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İşte Ethereum Yaratıcısı Vitalik Buterin’in Sahip Olduğu Altcoinler 2019 boğa koşusunda beklenen kripto para hareketleri Avustralya Kripto Para Şirketlerine Özel Bildiri Yayınladı Japonya’nın Devlerinden Fujitsu Bankalara Özel Bir Blockchain Platformu Geliştiriyor Amerikalı kadın, terör örgütü IŞİD’i Bitcoin ile fonladığını itiraf etti Bitcoin 3.650 Doları Geçti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır