Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple ve SWIFT Ekseninde Neler Yaşanıyor?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple ve SWIFT Ekseninde Neler Yaşanıyor?
Ripple ve SWIFT Ekseninde Neler Yaşanıyor?Bu ay başında Ripple yaptığı açıklama ile SIBOS isimli dev bankacılık konferansına katılacağını açıklamıştı. Bu açıklama ile birlikte Ripple yatırımcıları ufukta bazı anlaşmalar olup olmayacağını değerlendirmiş ve bu yönde bir beklenti de oluşmuştu.

SWIFT ve Ripple arasında daha önce de topluluk odaklı bazı etkileşimler olmuştu. Ripple şirketi her ne kadar daha önce bu iddiaları yalanlasa da, başta Twitter ve Reddit olmak üzere birçok sosyal medya kullanıcısı yine de bu yönde beklentilere girmişti.

Konuyla ilgili  bir tweet atan Ripple’ın Stratejik İşlemler Sorumlusu Marcus Treacher ise şunları söyledi:

”SWIFT şu anda SIBOS konferansında yer alıyor ve DLT teknolojisi umut verici ancak ilerleme kat etmesi yıllar sürebilir diyor. Şu anda anında ödeme yapmak isteyen ve bunu talep eden 40 farklı ülkede 100’den fazla finansal kurum var. Bunlar bu tarz konuşmuyor ve bunu talep ediyor.”

RippleNet’in kullanım alanına vurgu yapan bu tweetin ardından Treacher, bu sefer şunları söyledi:

”Yeni araştırmalara göre dev bankalar yavaş yavaş Blockchain odaklı çözümlere yönelmeye başladı ve bu trend artarak devam ediyor. Ripple’ın Blockchain çözümleri de çok daha hızlı ve efektif olarak biliniyor. Bilinen ödeme sistemlerinin aksine Ripple daha hızlı ve daha güvenli bir deneyim vaad ediyor.”

Bakalım Treacher’in attığı bu tweetler ışığında, Ripple ve SWIFT arasında tam olarak neler yaşanacak?

Ripple ve SWIFT Ekseninde Neler Yaşanıyor? isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple ve SWIFT Ekseninde Neler Yaşanıyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Fiyat Artarken İşlem Ücreti Düşüyor: BTC İşlem Ücreti Son 3 Yılın En Düşük Seviyesinde Coinbase’in Kripto Kartı Coinbase Card, Kullanılmaya Başlandı Dev Danışmanlık Şirketinden Bitcoin, Ripple ve Ethereum Öngörüsü Kripto Para Sektöründeki İş İmkanları Düşük Fiyatlara Rağmen Çoğalıyor BTC fiyatı düşüyor: Yeni destek seviyesi 9 bin dolar mı? Charlie Lee: Ben Sattım Diye LTC Almamak Çok Yanlış

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır