Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple ve Stellar yatırımcıları için güzel haberler var!!!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple ve Stellar yatırımcıları için güzel haberler var!!!
Ripple ve Stellar yatırımcıları için güzel haberler var!!!

© Reuters.  © Reuters.

Ripple ve Stellar yatırımcıları, son günlerde umut tazeleyen gelişmelere şahit olmakta. Ripple ve Stellar arasındaki genetik benzerlikler, ticari anlamda adeta ikisi arasında mutualist bir eğilim tarzı ortaya koymakta.

Ripple ve Stellar yatırımcıları için memnuniyet verici gelişmeler…Stellar Lümen (XLM), XRP – Piyasa değeri ile üçüncü büyük kripto para birimi olan XRP için son fiyat artışı, Stellar tutkunları ve yatırımcılar için olumlu bir işaret olabilir. İki kriptopara benzer bir teknolojik temele sahip. ayrıca, liderlik ve geliştirme ekiplerinin ortak noktalarının olması ve müşteri memnuniyetinin hedeflenmesi konusundaki benzer refleksleri iki kripto için muazzam özellikler olarak sayılabilir. Bu yüzden iki coin de birbirlerinin oluşturduğu pozitif çekimden faydalanmayı başarmış olmaları sürpriz sayılmaz.

Bilindiği üzre hafta sonu bir Bitcoin Nakit fiyatlandırması patlaması meydana yaşandı. Ardından XRP, 6 Kasım’da fiyatının yüzde 10’nu gibi bir artış göstererek büyük bir yükseliş dalgasının alıcısı oldu. 15 Kasım’da, ABD merkezli bir borsa olan Coinbase’in, çatal ve yeni üretilen coine desteğini açıklaması bu fiyat artışı için önemli bir faktör oldu. Bunun yanı sıra Binance ve Bitmex gibi diğer büyük döviz oyuncularının Ripple’a destek vermeleri de bu fiyat artışına yardımcı oldu.

Ripple için bakınız: Morgan Stanley’den YENİ Bitcoin raporu bomba gibi!

Ripple ve Stellar gelişmelerden memnun…Stellar muhtemelen hem XRP’deki yoğun ilgiden hem de kripto pazarlarının genel kurucu etkisinden faydalanıyor. XLM, Coinbase’de Basic Attention Token’inin (BAT (LON:BATS)) eklenmesinin ardından fiyatında bir artış yaşadı. Sonrasında yaz boyunca listelenmesi için yazılan beş orijinal para biriminin ikincisi olarak 0x’e katıldı. 0x ve BAT açıklanan beş küçük piyasa coininden iki tanesini temsil ederken, Stellar uzun zamandır grubun en yüksek profilli coini olarak kendini bulmuş durumda.

XLM, XRP’ye benzer şekilde, 2018 boyunca değerleme sürecindeki hızlı düşüşten zarar görmüştür. Potansiyel bir Coinbase listesinin ilan edilmesi sonucu, son birkaç ay içinde coin fiyatlarını sabit tutmayı başarmıştır, çünkü yatırımcılar bir Coinbase ilavesi durumunda mevcut seviyelerin çok üzerinde bir değer kazanacak olan coin değerini önceden tahmin etmişlerdi. Bu durum her zamankinden daha muğlak gözükmesine rağmen, borsa, müşterilerine daha fazla para birimi sağlama taahhüdünü yineledi. Bu yüzden de söz konusu coin, tüm kripto para piyasasının toparlanmaya doğru ilerlemesi durumunda, aradaki fiyat artışını destekleyebilir.

Ripple için bakınız: Bu Kripto Para Avcısı Haklı İse Bugün Ripple İçin Sansasyonel Gelişmeler Yaşanacak!!!

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple ve Stellar yatırımcıları için güzel haberler var!!! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 7000 dolarla flört ediyor: Temmuz’da 8,000 olur mu? Winklevoss İkizleri, ”Kripto Kışı” Hakkında Yorum Yaptı: Bu Havaya Alışkınız İşte 4 ünlü analistten dev Bitcoin tahminleri Ünlü Türk-Amerikan Ekonomist Nouriel Roubini: Blockchain İşe Yaramaz ve Bütün ICO’lar Sahtekarlık Litecoin hashrate’inde çarpıcı düşüş Düzeltme veya düşüş eğilimi: Litecoin, EOS, ADA, TRX fiyat analizi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır