Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple ve Stellar Kurucu Ortağı Jed McCaleb: ”Tron Tam Bir Çöp”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple ve Stellar Kurucu Ortağı Jed McCaleb: ”Tron Tam Bir Çöp”
Ripple ve Stellar Kurucu Ortağı Jed McCaleb: ”Tron Tam Bir Çöp”Stellar, Ripple, Mt. Gox ve e-Donkey gibi bir çok platformda emeği bulunan ünlü isim JedMcCaleb, yakın zamanda yaptığı açıklamalarında Tron ağına ve kripto para birimine yüklendi.

Ripple bünyesinde çalışmayı, kişisel misyon farklılıkların nedeniyle bırakıp, XRP’nin rakibi XLM’yi hayata geçiren Jed McCaleb, Yahoo! (NASDAQ:AABA) Finance kaynağı ile yaptığı yeni bir röportajda, Tron’un ”sadece bir çöp” olduğunu vurguladı ve ağı ağır bir şekilde eleştirdi.

Telefon yoluyla yapılan röportajda, ‘fiyattan öte’ kripto para piyasası değerlendirmesi yapması talebi üzerine konuşan McCaleb, şu an kripto para projelerine yapılan yatırımı izlemenin oldukça heyecan verici olduğunu ifade etti ve bunun yanı sıra söz konusu projelerin %90’ının ”saçmalık” olduğunu da ifade etti:

”Bu projelerin %90’ını saçmalık. Bunun değişmesini dört gözle bekliyorum. Tron gibi şeyler, sadece çöp. Ancak insanlar bunlara tonlarca para yatırıyor ve bunlar teknik olarak hiçbir işe yaramıyor.”

İnsanlar Stellar’ı Bilmiyor
McCaleb daha sonra Stellar hakkında açıklamalarda bulundu ve projenin reklamı ve pazarlanması konusunda ‘kötü bir iş’ yaptıklarını itiraf etti. İnsanların genel olarak Stellar’ın ne olduğunu bilip bilmediği sorusunu yanıtlayan McCaleb, şunları ifade etti:

”Ben bildiklerini sanmıyorum. Bunun pazarlanması ve dünyaya Stellar’ın ne olduğunu söylemek konusunda oldukça kötü bir iş çıkardık. Bence insanlar bunun belli belirsiz bir şekilde ödemeler hakkında olduğunu düşünüyor ancak ben onların Stellar’ın gerçek gücünü bildiklerini zannetmiyorum. Bunun 2019 yılında değişmesini umuyoruz ancak bu bir süreç.”

Ripple ve Stellar Kurucu Ortağı Jed McCaleb: ”Tron Tam Bir Çöp” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple ve Stellar Kurucu Ortağı Jed McCaleb: ”Tron Tam Bir Çöp” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Brave’den Genişleme Hamlesi Bitcoin Piyasa Hacmi 105 Milyar Dolar Winklevoss: Bitcoin yatırımı yapmayıp seyredenler aklını kaçırmış olmalı Sıcak Gelişme: Bakkt, Bitcoin Vadelileri İçin Tarih Belirledi! 5 Ağustos kripto para piyasaları özeti ve Bitcoin’de son durum Büyük Fırsat: Binance’de 9,5 Milyon XLM Airdrop’u Başladı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır