Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Stratejisti Amazon’a Göz Kırptı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Stratejisti Amazon’a Göz Kırptı
Ripple Stratejisti Amazon’a Göz Kırptı

© Reuters.  © Reuters.

Ripple’ın baş pazarlama strateji uzmanı Cory Johnson, Amazon (NASDAQ:AMZN) gibi ticaret devlerinin Ripple’ın sınır ötesi ödeme çözümlerinden yararlanabileceğini söylüyor.

Johnson, New York’taki Cornell Girişimcilik Zirvesi’nde, Ripple’ın hızını önemli ölçüde arttırma ve sınır aşırı ödemelerin maliyetlerini düşürme amacından bahsetti. Ripple’ı 10 yıl içinde nerede gördüğü sorulduğunda ise Johnson, Ripple teknolojisinin dünyanın en büyük şirketlerinden bazılarının para nakline yardım etmekte kilit rolü olacağını; bu şekilde büyük şirketlerin çalışanlarına zamanında, verimli ve düşük maliyetli bir şekilde ödeme yapacağını söyledi.

“Kurulmuş Nostro ve vostro hesaplarında kendi hallerinde takılan 23 trilyon dolara bakalım… Ön-ödemelerini bekliyorlar, çünkü para aktarımı çok yavaş.

Yani, tüm bunu analiz edebilir ve nasıl göründüğünü çözebilirim. Bangladeş’ten bir işçiyi Amerika’da çalıştırabileceğimiz bir dünyanın 10 yıl içinde nasıl görüneceğini tahmin bile edemiyorum. Ya da Taylandlı bir dadı, daha iyi yaşam standardına sahip olmaları için ailesine Japonya’dan para gönderebilir.

Maaşın 5 dolar fazla olmasının yaşamı değiştiren büyük bir fark olması. Hayal bile edemiyorum, ama bunun için oldukça heyecanlıyım.

Genel olarak tüm dünyada farklı farklı şirketlerde çalışan daha fazla insanın beraber çalışabileceğini, iş yapabileceğini göreceğiz, bence bu büyüleyici bir şey. Olay sadece bugünün işletmelerinin değişimi değil, işletmelerin gelecekte neye benzeyeceği de değişecek. Ve bence çok farklı olacaklar.”

Johnson ayrıca XRP gibi kripto paraların mevcut finansal sistemi yeniden şekillendirmede oynayabileceği rolden bahsetti.

“XRP teknolojisi, işlemlerin çok hızlı gerçekleşmesini sağlar. Finans sektöründe sınır aşırı para nakli için kullanılan en gelişmiş teknoloji, Swift adında bir mesajlaşma platformuna dayanıyor. Swift, 1973 yılında yazıldı ve Belçika’da binlerce çalışanı olan binlerce bankadan oluşan şirketler birliği tarafından işletilmekte. Swift’te herhangi bir değişiklik yapabilmek için temelde üzerine anlaştığınız finansal sistemin tüm farklı parçalarını almak zorundasınız.

Bu yüzden bir yenilik yuvası olmadı… Ve Ripple’ın ürünleri ulaşana kadar ortaya çıkan sorunları çözmek için başka bir teknolojik yenilik olmamıştı. Eğer XRP teknolojisi olmasaydı, saniyede binlerce kez değer değiştiremezdiniz. Üstelik bu teknoloji sayesinde bu kadar ucuz.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Ripple Stratejisti Amazon’a Göz Kırptı appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Stratejisti Amazon’a Göz Kırptı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Eski IMF Ekonomistinin Çarpıcı Bitcoin Uyarısı, Durdurulamayan Ripple Genişlemesi, TRON’un Başarıları: Öne Çıkan: ETH, LTC, Stellar, BSV ve BAT Haberleri ICO Düşmanı SEC Görevlisi Kritik Görevinden Ayrıldı! Lüksemburg, Blockchain İle İlgili Yasa Tasarısını Onayladı! Bloomberg’den Joe Weisenthal: JPM Coin, Ripple’ı Yok Edecek Ethereum Hard Fork’una Yaklaşıyoruz! Piyasa Güncellemeden Nasıl Etkilenecek? Bitcoin, 6500 dolara düştü: Taylandlı borsanın kapanma kararı panik yarattı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır