Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance kriptoları sınıflandırmaya başladı! İşte Binance’ın ‘altın markalı’ altcoinleri!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance kriptoları sınıflandırmaya başladı! İşte Binance’ın ‘altın markalı’ altcoinleri!
Binance kriptoları sınıflandırmaya başladı! İşte Binance’ın ‘altın markalı’ altcoinleri!

© Reuters.  © Reuters.

Binance’ın ‘altın markalı’ altcoinleri var artık. Dünyanın en büyük borsası Binance listelediği kripto paraları sınıflandırmaya başladı. Bu amaçla da ‘altın markalı’ kripto paralar var artık.

Binance Altın Markalı AltcoinleriPiyasadaki kripto paraları sınıflandırmak ve özelliklerini doğru tespit etmek için Binance Info isminde kurulan bir oluşum var. Bu oluşum yatırımcıyı doğru bilgilendirmek için artık elini taşın altına koydu ve sorumluluk yüklendi.

Yaptıkları araştırmalar sonucunda tüm kriterleri geçen projeleri ‘altın markalı’ kripto para olarak adlandırmaya başladılar.İlk etapta altın markalı ünvanını hak eden 30 adet kripto para belirlemiş durumdalar.

“Binance Info Gold Label Projesi, kripto paraları cesaretlendirmek ve seviyelerinin yükseltilmesine yardımcı olmak maksadıyla kurulmuştur. Projenin esas gayesi yatırımcıları projeler ve içerdikleri riskler hakkında doğru bilgilendirmekten başka bir şey değildir.

Altın markalı olarak seçtiğimiz projeler, kendi topluluklarını ne yaptıkları ile ilgili sürekli bilgilendiren ve yol haritasında amaçladığı geliştirmeleri yapmaya özen gösteren projeleri kapsar.”

Altın markalı olarak belirlenen ilk nesil projeler ise şunlar:

Tron, Ontology, Aelf, Bluzelle, NULS, Gifto, Cybermiles, Skycoin, Qtum, QLC Chain, NEO, GXChain, H Cash, IOS Token, Nebulas, Quark Chain, Project Pai, Contentos, IoTeX, Wanchain, YOYOW, Digix Global, Nano, Aeron, OST, Enjin, Nexus, Genesis Vision, Verge ve Zcoin.

Günlük işlem hacmi bazında Dünya’nın en büyük borsası olmak ilave yük de getiriyor. Yatırımcılar sizden borsa hizmetleri alırken bir yanda da piyasadaki gelişmelere öncülük etmenizi istiyor. Binance borsası da bu baskıyı hissetmiş olacak ki böyle bir işe girişti.

Binance bir yanda da piyasadaki saygınlığını artırma adına bu işe girişmiş olabilir. Öyle ki piyasada herkes hangi kripto paranın Coinbase’te listeleneceğini konuşurken, Coinbase’te listelenmek bir iftihar mevzusu haline gelmişken Binance bu konuda kendini geride kalmış olarak düşündü ve bu hamleyi yaptı. İstiyor ki kripto paralar altın markalı olmak için sıraya girsin, bu listeye girebilmek bir saygınlık statüsü olsun.

Bu proje borsaya ek saygınlık sağlar mı bilinmez. Binance’ın altın markalı altcoinleri üzerinde ne kadar çok konuşulur ve dikkate alınırsa borsa da o kadar başarıya ulaşmış olur.

Binance Info Gold Label resmi açıklaması için Tıklayın

Binance hakkında daha fazlası için Tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance kriptoları sınıflandırmaya başladı! İşte Binance’ın ‘altın markalı’ altcoinleri! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Eski Günlerine Geri Dönecek mi? İşte Uzmanların Görüşleri Sektöre girer girmez ilk 10’da yer alacak TON tokenı piyasayı altüst edecek! OKEx Bünyesindeki C2C Platformu Artık Tron’u (TRX) Destekliyor Mark Kaizer Bitcoin’in 100 bin doları göreceği konusunda ısrar ediyor Ethereum 15% oranında geriledi Ukrayna’da crpytojacking iddiası!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır