Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Pazarlama Sorumlusu: Ortaya Koyduğumuz Ürünün Dünyada Eşi Benzeri Yok

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Pazarlama Sorumlusu: Ortaya Koyduğumuz Ürünün Dünyada Eşi Benzeri Yok
Ripple Pazarlama Sorumlusu: Ortaya Koyduğumuz Ürünün Dünyada Eşi Benzeri YokRipple şirketinin pazarlama sorumlusu olan Cory Johnson, MI Global Summit’te bazı açıklamalar yaptı. Ripple’ın sınır tanımayan para transferi sistemine övgüler yağdıran Johnson, Ripple’ın ortaya koyduğu ürünün ekonomik sistemde büyük bir soruna çözüm olduğunu ifade etti. Johnson, şöyle konuştu:

”Global anlamda ortaya başarılı bir ürün koyabilmek için çalışıyoruz. Ürünümüz, dünyanın hemen her yerinde faaliyet gösterebiliyor ve bunu yaparken aynı zamanda maaliyet de oldukça düşmüş oluyor. Para transferlerinde gerçekten de çarpıcı derecede başarılı işler ortaya koyduğumuzu düşünüyorum.”

Ripple şirketi olarak hedefledikleri ana şeyin daha hızlı para transferi olduğunu belirten Johnson, hizmet verdikleri bankaların ya da diğer finansal kuruluşların saniyeler içinde para transferi yapmalarını istediklerini belirtti.

Cory Johnson, Meksika’da birlikte çalıştıkları bir müşterilerinin, masraflarını 10 kat azalttığını ifade ederken, aynı zamanda bu şirketin Ripple ürününü kullanması sebebiyle eskiden üç ya da dört gün süren para transferlerini saniyeler içinde hallettiğini ifade etti.

Tüm sektörün de artık Ripple’ın ortaya koyduğu vizyona katkıda bulunduğunu ve de bu durumun artık giderek popüler bir hale gelmeye başladığını belirten Johnson, Ripple’ın sektördeki benzer çözümler sunmak isteyen rakiplerine kıyasla çok daha iyi durumda olduğunu aktardı.

Ripple’ın sunduğu şeffaflık ve ek hizmetlerin, şirketin başarısındaki önemli etmenlerden birisi olduğunu belirten Johnson, Ripple müşterilerinin şirketin ortaya koyduğu üründen ve gelecek vizyonunun da oldukça etkilendiğini belirterek sözlerini noktaladı.

Ripple Pazarlama Sorumlusu: Ortaya Koyduğumuz Ürünün Dünyada Eşi Benzeri Yok isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Pazarlama Sorumlusu: Ortaya Koyduğumuz Ürünün Dünyada Eşi Benzeri Yok - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung’dan Üç Yeni Kripto Paraya Destek CNBC analistine göre gümüşteki ralli, Bitcoin’deki endişeden kaynaklanıyor Tron, BitTorrent Satışına Rağmen Hala Toparlanamadı! Max Keiser: 28 Bin Dolar Halen Mümkün XRP Likidite Endeksi Son 9 milyonu geçerek ATH’sini geride bıraktı Bitcoin Volatilitesi Tekrar Dibe Vurdu: Peki Bu Neyin Göstergesi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır