Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Labs’tan Cory Jonhson: Ripple’ın İlk Ürünü Kripto Para Birimleri Üzerine Değildi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Labs’tan Cory Jonhson: Ripple’ın İlk Ürünü Kripto Para Birimleri Üzerine Değildi
Ripple Labs’tan Cory Jonhson: Ripple’ın İlk Ürünü Kripto Para Birimleri Üzerine DeğildiRipple Labs’ın önde gelen yetkililerinden olan Baş Piyasa Stratejisti Cory Jonhson, yakın zamanda katıldığı MI Global Asia Summit etkinliğinde kripto para dünyasını ilgilendiren çeşitli açıklamalarda bulundu. Cory Johnson’ın yanı sıra kripto para ve blockchain dünyasından önemli isimlerin de katıldığı zirvede, seyircilerin ilgisini çeken bir çok tartışma da yapıldı.

Funderbeam startup firmasının CEO’su ve kurucusu Katie Russell, blockchain teknolojisinin altında yatan süreci anlamanın çok önemli olduğunu vurguladı. Katie’ye göre insanlar diğer şeylerin yerine bu teknolojinin gerçek ”kullanımına” odaklanmalı. Blockchain, tüketicilere hem alım satım hem kayıt tutma hem de varlıksal işlemler konusunda ciddi anlamda güven aşılayan bir teknoloji. Katie bu özelliklerden dolayı blockchain teknolojisinin yeni bir güven faktörü olarak ortaya çıkıp sivrileceğini ve insanların bu güven bağı sayesinde teknolojiye olan bağlarının artacağını savunmakta.

Katie’nin yanı sıra toplantıda fikirlerini belirten başka bir isim olan Singapur FinTech Mali Otoritesi yetkilisi Sapnendu Mohanty, insanların blockchain ve kripto para birimleri konseptlerini yanlış anladıklarını söyledi. Mohanty’e göre teşvik yapıları olmadan güven kurulamaz ve teşvik de varlıkların tokenleştirilmesi ile mümkün olmakta.

Konuşan başka bir önemli isim olan Johnson ise, mali otorite yetkilisine karşı çıkıp, güven oluşturulması için illa ki bir dijital varlığa veya kripto para birimine ihtiyaç olmadığını vurguladı. Johnson Ripple’ın ilk ürününün bankalar arasında iletişimi sağlayan bir blockchain ağı olduğunu ve ürünün ”spesifik olarak” kripto para birimi kullanımı gerektirmediğini de vurguladı.

”Bu ürün spesifik olarak kripto para birimi kullanımı gerektirmiyordu çünkü bankaların ve bu bankaları denetleyen regülatörlerin konu hakkında gergin olduğunu biliyorduk.”

Johnson bunun yanı sıra ilk zamanlarında neredeyse ayda bir yeni müşteriye kavuştuklarını ve zor dönemlerden geçtiklerini de ifade etti.

Ripple Labs’tan Cory Jonhson: Ripple’ın İlk Ürünü Kripto Para Birimleri Üzerine Değildi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Labs’tan Cory Jonhson: Ripple’ın İlk Ürünü Kripto Para Birimleri Üzerine Değildi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitwise dev Bitcoin raporunu SEC’e sundu! Piyasa ETF için hazır mı? Bu İki Hacker Grubu 1 Milyar Dolar Değerinde Bitcoin ve Kripto Para Çaldı Ripple CTO’su, Kraken’in İddialarına Yanıt Verdi Ripple ile Bitcoin SV, Ethereum ile Bitcoin’den çok daha fırsat barındırıyor! Sanayi Bakanlığı’ndan Blockchain Hamlesi! Ripple (XRP)’dan önemli hamle: 1 milyon dolarlık hibe yaptı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır