Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple, Kripto Krizinde Bile Kazanmaya Devam Ediyor: Peki Diğer Tokenler XRP ile Rekabet Edebilir Mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple, Kripto Krizinde Bile Kazanmaya Devam Ediyor: Peki Diğer Tokenler XRP ile Rekabet Edebilir Mi?
Ripple, Kripto Krizinde Bile Kazanmaya Devam Ediyor: Peki Diğer Tokenler XRP ile Rekabet Edebilir Mi?

2/2


2/2

Kripto paralar 2018’in sonunda ciddi bir darbe almış olsa da Ripple (XRP) olumlu haberlerle övünmeye devam ediyor. Ethereum’u geride bırakarak Bitcoin’in ardından ikinci sıraya yerleşen XRP, kriz döneminde daha durgun görüntüsü ile öne çıkmış durumda. Peki XRP neden ‘kripto kışı’na rağmen gelişmeye devam ediyor?

Ripple ve XRP ekosisteminde Visa (NYSE:V) ve Kuveyt rüzgarları
Ripple geçenlerde Kuveyt hükümeti ile olan ortaklıklarını açıkladı. Ayrıca Ripple’ın ödeme ortağı olan Earthport, küresel ödemeler devi Visa tarafından satın alındı. Bu gelişmeler Ripple’ın kripto krizi içinde bile küresel finans devleri arasında rahatça kendini konumlandırdığının bir gösterisi.

Bir Ripple yöneticisi olan The Asian Banker ve Ripple’ın Küresel Stratejik Hesaplar Başkanı Marcus Treacher yakında verdiği bir röportajda, Ripple’ın bu pazarlara yaklaşımını iki kat olarak tanımladı. Ayrıca ikili Ripple’ın ödeme tarafı için xCurrent’ı kullandığını ve xCurrent’ın Ripple ağının merkezinde olan şey olduğunu da belirttiler.


Ripple ürünleri ile fark oluşturuyor
Marcus Treacher, konuya yönelik şunları söyledi:

Bu bankaları ve ödeme şirketlerini birbirine bağlar ve paranın dünya çapında saniyeler içinde hareket etmesini sağlar. Ripple’ın bastırdığı diğer ana ürün ise xRapid. xRapid, hedef kitleye gerektiği gibi çok hızlı bir şekilde likidite dağıtımı için XRP defterine ayrı ayrı bağlanabileceğimiz yer.

Treacher’ın bu potansiyel ağı açıklama şekli çok önemli. Ripple yetkilileri, Ripple’ın ürünlerinin tümünün, küresel finansmanın dayandığı mevcut SWIFT sistemini değiştirmenin dışında, ödemelerin büyük bir kısmı için, gerçek ticari akışları ve yeniden satışları arttırdığını düşünüyorlar. Ayrıca Marcus Treacher Ripple’ın yakında oluşturduğu çok daha açık bir ara bağlantı modeline geçeceğini söyledi.


Ripple kendisini kripto para birimi için bir pazar ve araç haline getiriyor
Ripple’ın kriptolu olarak güçlendirilmiş bir küresel ödeme ağı oluşturma planı, onu diğer kripto riskleriyle karşı karşıya bırakıyor. Bitcoin’in değeri, bu yılki zirveden yüzde 80’e kadar düştü ve bu da yararlı bir ödeme platformu olabileceği fikrini şüpheye düşürdü.

Bunun yanı sıra Ripple, önemli girişimler ve ortaklıklar kuruyor, çünkü kendisini kripto para birimi için bir pazar ve araç haline getiriyor. Eğer Bitcoin ya da diğer kripto para projeleri, gelecekte XRP ile rekabet etmek istiyorsa, uzmanlara göre rekabetçi bir küresel sistem yapmanın bir yolunu bulmaları gerekecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli, kripto para yatırımlarının yüksek risk içerdiği ve piyasanın 2018 yılında yüzde 80’in üzerinde değer kaybı yaşadığı gerçekleri bir sonraki adımlarınızda göz önünde bulundurulmalıdır.

The post Ripple, Kripto Krizinde Bile Kazanmaya Devam Ediyor: Peki Diğer Tokenler XRP ile Rekabet Edebilir Mi? appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple, Kripto Krizinde Bile Kazanmaya Devam Ediyor: Peki Diğer Tokenler XRP ile Rekabet Edebilir Mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’de 3000 ve 10,000’i öngören Forbes yazarından 2020 tahmini Bitcoin (BTC) long pozisyonları sıkıştı mı yoksa Ayı piyasasının sonu mu? Bitcoin, bir saat içinde  yüzde 7 artış gösteriyor: Ralli düzeltmeyi bitirdi mi? BCH Hash savaşları yüzünden Bitcoin kan kaybetmeye devam ediyor Bir milyarder, tüm Bitcoin’lerin yüzde 25’ini satın almak istiyor Flaş kripto para haberleri: 2019 Bitcoin ve kripto tahminleri, XRP, Litecoin, Ethereum, EOS, NEM, VeChain ve daha fazlası

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır