Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Son Dönemde Yatırımcı İlgisini Kaybeden NEO ‘da Önemli Gelişmeler Var

Ana Sayfa » GÜNCEL » Son Dönemde Yatırımcı İlgisini Kaybeden NEO ‘da Önemli Gelişmeler Var
Son Dönemde Yatırımcı İlgisini Kaybeden NEO ‘da Önemli Gelişmeler Var


NEO son günlerde, aşırı fiyat dalgalanmalarıyla yatırımcıların güvenini kaybetmeye başladı. Mesela 11 Eylül’de NEO 18.80 dolar iken bir gün sonra 16.36 dolara düştü. Ve bir kaç kez daha 18 doları deneyip geri çekildi. Fakat yatımcıların ilgisini kaybetmeye başlayan NEO ‘da Önemli Gelişmeler Var

CryptoComes NEO’yu DeğerlendirdiCryptoComes, NEO’nun yakın gelecekte 2018’in en düşük seviyesine gelebileceğini düşünüyor:

“ NEO tüm önemli destek seviyelerini kırdı ve geriye sadece, Ağustos’taki en düşük seviye olan 13,38 dolar desteği kaldı. Eğer piyasalar hareketlenmezse NEO bu desteği de aşağı yönlü kıracaktır.”

”NEO’ya yatırım yapmak biraz riskli, çünkü piyasalar ile birlikte NEO da çok durgun ve beklenen sıçramayı bir türlü yapamadı. Bundan sonra neler olabileceğine dair de bize net bir resim çizmiyor.”

NEO şuan da 16.97 dolar seviyelerinden el değiştiriyor (son 24 saatte %5.27 arttı). Bu değer, NEO’nun tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 195,51 dolardan neredeyse % 90 daha düşük. Ancak aşırı fiyat dalgalanması sebebiyle, günlük ticaret hacmi hala oldukça yüksek seviyelerde. NEO’nun piyasa değeri şuan da 1.103.220.516 dolar ve bu değerde NEO’yu en değerli 15 şifreli para birimi yapmaya yetiyor.


NEO ‘da Önemli Gelişmeler VarNEO, hayranlarına ve yatırımcılarına son dönemde birçok önemli güncelleme sundu. Çin merkezli şirket, akıllı sözleşmeler platformuna CNEO ve CGAS’ı ekledi. Bu sözleşmeler açık kaynaklıdır ve merkezi değildir. Bu nedenle NEO’ya küresel varlıkları, merkezi yöntemlerle koruduğu için güvenmeyen bir çok geliştirici ve yatırımcı, artık NEO’da gönül rahatlığıyla işlem yapabilirler.

NEO paltformunun diğer kısımları da iyileştirmeler ve eklemeler yaptı. Mesela artık Trinity Cüzdanı Google (NASDAQ:GOOGL) Play Store‘dan indirilebiliyor. Bununla beraber NEO, QLC Zinciri test ağını ve Çok Boyutlu Blok Kafes yapısını başlattı. Ve ayrıca artık kullanıcılar NEO da uzun karmaşık genel adreler yerine bir tamka ad kullanabilecekler. Bunun için NEO dan sonu .neo ile biten bir isim talebinde bulunmaları yeterli.

NEO, 20 Ekim – 4 Kasım tarihleri ​​arasında sürecek olan Delft, Berlin ve Zürih kentlerini kapsayan bir hackathon turu düzenleyecek. Bu tur sonucunda başarılı olan geliştiricilere bir çok ödüllerin verilmesi bekleniyor. Tabi bu organizasyondaki bir diğer hedef ise NEO’yu daha fazla insana tanıtmak.

Not: Aşağıda linkini koyduğum kampanyamıza katılmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Son Dönemde Yatırımcı İlgisini Kaybeden NEO ‘da Önemli Gelişmeler Var - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Cüzdanlarından BitGo Artık Dash’i ve Stellar Lumens’i de Destekleyecek Tron’un 1 Milyon Dolarlık Yarışması, Aslında Bir Sahtekarlık Mı? Altcoin Festivali Mi Yoksa Çöküşü Mü Yaklaşıyor? Bitcoin Kâhini Brandt ve Ünlü Analist Açıklıyor Bitcoin Cash’te yeni hedef 400 dolar mı? Bitcoin’de Kritik Eşik: Büyük Bir Kırılma Yaşanacak! Yahoo! Destekli Kripto Para Borsası Mayıs Ayında Piyasaya Çıkacak!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır