Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Fiyatlarında Düşüş Bitti, Peki Yükseliş Devam Eder mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Fiyatlarında Düşüş Bitti, Peki Yükseliş Devam Eder mi?
Ripple Fiyatlarında Düşüş Bitti, Peki Yükseliş Devam Eder mi?


Ripple fiyatlarında düşüş bitti, aslında altcoinlerin tamamı için bu ifade kullanılabilir. Asya marketleri kritik direnç noktasını kırdı ve XRP HODLerları uzun zamandır bekledikleri çıkışı görerek şaşırdılar.

Ripple Fiyatlarında Düşüş Bitti Gün içerisinde Ripple % 14 fiyat artışı yakalayarak Ethereum ile birlikte bugün en çok artış yakalayan coin oldu. Fakat fiyatlar daha sonra düzeltme yaptı. Her ne kadar %14’lük çıkışı koruyamasa da Ripple şu an % 9 seviyelerinde artışı yakalamış durumda. An itibarı ile Ripple 0.45 dolar seviyesinde işlem görüyor.


Her ne kadar bu seviye geçen haftaki en yüksek seviye olan 0.52 seviyesinden düşük olsada şu anki yükseliş umut verici gözüküyor. Zira ayıların gardı artık düşmüş durumda ve 0.38 dolardan daha aşağıya fiyatları çekemediler.

Ripple hala piyasada en güçlü gelişimi gösteren kripto paralardan birisi olarak duruyor. Geçen aydan bu yana toplamda % 63 lik bir kazanç sağladı. Bugün yaşanan yükselişin temel sebebi ise Asya piyasalarında gerçekleşen alımlar oldu.

İlerleyen saatlerde Batı ve özellikle Amerika piyasası tepki verdiğinde fiyatlar konusunda daha net bir fikre sahip olmak mümkün olacak.

Ayrıca bakınız

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’a Göre Ripple ve XRP Bankaların 1 Numaralı Tercihi OlacakRipple Trump Yönetimi ile XRP’nin Geleceğini KonuştuKaynak için tıklayınız

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Fiyatlarında Düşüş Bitti, Peki Yükseliş Devam Eder mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çinli analistler: Bitcoin bu yıl geri dönmeyebilir Dev Bitcoin Borsası Binance’de Celer Satışı Dakikalar İçerisinde Tamamlandı Bitwise Yetkilisi: “Kripto Paraların Yüzde 95’i Ölmeye Mahkum.” Kripto kışı bitti: Bitcoin en yüksek işlem hacmine doğru ilerliyor Üst Düzey Kongre Üyesinden Trump’a Meydan Okuma: “Bitcoin’e Aşığım” 2010’dan beri uykuda olan Bitcoin cüzdanı harekete geçti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır