Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Justin Sun, Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin’den ‘Yardım İstedi’

Ana Sayfa » GÜNCEL » Justin Sun, Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin’den ‘Yardım İstedi’
Justin Sun, Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin’den ‘Yardım İstedi’

2/2


2/2


Kripto para sektörü 2018 yılında sektörün önde gelen bir çok isminin aralarında tartışmalarına tanıklık etti. Şüphesiz bunların en popüler olanlarından birisi de Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin ile, Tron Foundation kurucusu Justin Sun arasında yaşanan atışmalar.

Ancak görünüşe göre aradaki bu rekabet, Justin Sun’ın, Buterin’den Tron’un whitepaper’ını gözden geçirmek adına yardım talep etmesi ile farklı bir şekil aldı.

Bunun yanı sıra Ethereum, geçtiğimiz günlerde Adamant Capital’in kurucusu Tuur Demeester’in yaptığı açıklamalar sonucunda eleştiri yağmuruna tutulmuştu ve söz konusu eleştiriler uzun bir süre gündemde kalacağa benziyor.


İlgili haber:
Bitcoin Ekonomisti: Ethereum, Olsa Olsa Pahalı Bir Bilim Deneyi Olur

Justin Sun’ın yardım talep ettiği gönderinin içerisinde, Tuur Demeester’in Buterin’e karşı yaptığı bir eleştirinin bulunması ise, Sun’ın aslında Buterin’den yardım talep etmediği, onun yerine Demeester’in tarafını tutup Buterin’i eleştirdiği izlenimini de vermekte.

Tuur ilgili gönderide temel olarak Buterin’in herhangi bir uygulamanın geliştirilmesinde, bunun yapımında emeği olan daha önceki kişileri ”adlandırmaması ve onların adını geçirmemesi” ile eleştirmişti.

Crypto_skillz isimli bir Twitter kullanıcısı ise Tron kurucusu Justin Sun’ın eleştirisini görüp, ”Vitalik Buterin’in bunu yapması, sizin Tron whiptepaper’ında fikir hırsızlığı yaptığınız gerçeğini değiştirmez” ifadesi ile sert bir yanıt verdi.

Ancak 2019 yılına girdikten sonra bile, Justin Sun ve Vitalik Buterin arasındaki savaşın henüz bitmediğini ve yakın bir zamanda da bitmeyeceğini ifade etmek mümkün.

Justin Sun, Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin’den ‘Yardım İstedi’ isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Justin Sun, Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin’den ‘Yardım İstedi’ - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dünyanın en büyük borsasının sahibi, Bitcoin ile birlikte birçok altcoin’i listeliyor! Mobil devlerinden AT&T ödemelerde Bitcoin kabul edeceğini duyurdu Bitcoin’in Ticari Hacminde Umut Veren Boğa İzleri! Kriptolar haftaya düşüşle başladı – Bitcoin 4,000 dolar desteği kırılır mı? Ortak Öngörü: Bitcoin Fiyatı İki Yıl İçinde 400.000 Dolara Ulaşacak Çöküşe Sebep Olan Bitcoin Cash Fork Tokenleri Dağıtılmaya Başladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır