Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Fiyatında Büyük Gelişme

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Ripple Fiyatında Büyük Gelişme
Ripple Fiyatında Büyük Gelişme

Altcoin dünyasının sıkı takipçilerinin gözbebeği olan Ripple, Mayıs ayında 0,40 dolar seviyelerine ulaştı. Uzun süreli sessizliğin sonrasında tekrar yükselişe geçti.

Ripple son 2 günde inanılmaz derecede yükseliş göstererek herkesi şaşırttı. 0,15 dolar seviyelerinden 0,30 dolar seviyelerine kadar gelerek %80’in üstünde yükseliş gerçekleştirdi. Bu 2 günlük süre zarfında 2,5 milyar dolarlık işlem hacmine sahipken piyasa değeri 10 milyon doları aştı ve Bitcoin Cash’den sonra en fazla işlem hacmine sahip 4. büyük kripto para olarak konumlandı.

Ripple’de gerçekleşen işlem hacimlerinin %75’i Kore merkezli borsalarda gerçekleştirilirken %45’inden daha fazlasını (yaklaşık 650 milyon dolar) merkezli karşılayarak ilk sırada konumlanıyor.

Rakesh Upadhyay’a göre Ripple, 0,25 dolar seviyelerinde yerini korumaya devam eder ise çok geçmeden 0,32 dolar seviyelerine ulaşacaktır. Tabi bu tahmine göre yatırım gerçekleştirmek risklidir. İlerleyen saatlerde spekülasyonlardan dolayı piyasalar çok daha hareketli hale gelebilir. Böylelikle de yatırım yapmak isteyen kişilerin işlemlerini yaparken dikkat etmelerinde fayda vardır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Fiyatında Büyük Gelişme - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Fransızlar Bitcoin Dolandırıcılarına 31 Milyon Euro Kaptırdılar Fransa Yenilenebilir Enerjiye Geçerek 44.5 Milyar Dolar Tasarruf Edecek OECD’den ICO’lar İle İlgili Bir Açıklama Daha: Birincil Opsiyon Olmaktan Uzaklar Nasdaq kripto endeks platformu adaptasyon için dev bir adım olabilir BKM Genel Müdürü Soner Canko: Blockchain Teknolojisine Önem Veriyoruz Bir milyarder, tüm Bitcoin’lerin yüzde 25’ini satın almak istiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır