Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Eski Kurucusu XRP’lerini Satıyor, XRP Fiyatı Erimeye Devam Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Eski Kurucusu XRP’lerini Satıyor, XRP Fiyatı Erimeye Devam Ediyor
Ripple Eski Kurucusu XRP’lerini Satıyor, XRP Fiyatı Erimeye Devam EdiyorKripto para piyasasının son dönemdeki önemli yıldızlarından birisi olan Ripple ile ilgili enteresan bir haber ortaya çıktı. Wall Street Journal’ın yaptığı habere göre, Ripple eski kurucu ortaklarından Jed McCaleb son dönemde elindeki XRP’lerin büyük bir kısmını nakite çeviriyor ve bu durum da XRP üzerinde çok sert bir satış baskısı oluşturuyor.

Ripple şirketinden ayrılan ve daha sonra Stellar’a geçen McCaleb’ın son haftalarda yaptığı satışların da, Ripple’ın fiyatındaki düşüşe ciddi bir etkisi olduğunu ifade eden otoriteler, konu ile ilgili eleştrilerde bulunuyor. McCaleb ekseninde çıkan bu haberler son dönemde görece biraz daha azalan Ripple ve merkeziyetçilik tartışmalarını da yeniden alevlendirmişe benziyor.

Wall Street Journal, yaptığı haberde Ripple şirketinden kaynaklara ulaşmayı başardıklarını ancak bu kaynakların konu ile ilgili olarak yorum yapmaktan kaçtıklarını ifade etti. Jed McCaleb ise, konuyla ilgili Wall Street Journal’a yaptığı açıklamada Ripple ile anlaştığımızdan fazlasını satmıyorum ifadelerini kullandı ve daha da fazla bir şey söylemeyeceğini belirtti.

Bankacılık noktasında sunduğu çözümler ile birlikte adından sıkça söz ettiren Ripple şirketinin kripto parası XRP, kripto para sektörünün en fazla tartışılan koinlerinden birisi olmaya devam edecek gibi görünüyor. McCaleb ekseninden çıkan son haberler, son birkaç haftadır çok ciddi artış yaşayan koinde, global çapta bir satış baskısı yaratmış durumda. Yüzde 17’lik bir düşüş yaşayarak ilk 10 sıradaki koinler arasında en dramatik düşüşü yaşayan Ripple, şu anda 0,46 dolardan işlem görüyor.

Ripple Eski Kurucusu XRP’lerini Satıyor, XRP Fiyatı Erimeye Devam Ediyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Eski Kurucusu XRP’lerini Satıyor, XRP Fiyatı Erimeye Devam Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İşte SEC ile ilgili Bitcoin zaman çizelgesi: Kararlar ve tüm gelişmeler Türkiye’nin Banka Destekli İlk Bitcoin ve Kripto Para Borsası Yayında Ünlü Yönetici: Genç Yatırımcılar, Altın Hakkında Daha Fazla Şey Öğrenmeli PlanB, Aralık’ta Bitcoin için nadir görülebilecek bir fırsat olduğuna inanıyor McAfee; Kuzey Kore Türkiye’nin Finans Kurumlarına Saldırdı Dubai Ticaret Bakanlığı, Hamburg’dan Gelen Yetkilileri Ağırladı: Blockchain İş Birliği Konular Arasında

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır