Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple, Dijital Para Birimleri Yarışını Kazandı

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Ripple, Dijital Para Birimleri Yarışını Kazandı
Ripple, Dijital Para Birimleri Yarışını Kazandı

2017 yılının ilk yarısında dijital para birimleri yarışları, Ripple tarafından kazanılmıştır. İkinci finansal çeyrekte 0.276$’a yükselmiş ve %3.97 artışla bu başarıyı elde etmiştir. Şu anda 0.19 dolar seviyesine düşüş gösterdi. Fakat buna rağmen büyümesi hala etkileyicidir.
Ripple, kripto pazarında patlamıştır, çünkü bu yılın ikinci çeyreğinde yalnızca 11 milyon dolarlık işlem hacmine sahip oldu. Ayrıca, Bitcoin ve Ethereum ardında yer alan üçüncü büyük piyasa kapitalizasyonuna sahiptir.

Ödeme Ortaklıkları

Ripple, dijital para birimi alanındaki diğer ana oyuncuların bazılarından farklıdır. Şirket, Mayıs ayında yaptığı açıklamada, para biriminin satış yapısını planladığını açıklamıştır. Bundan dolayı faizler yükselmiştir.
Ripple pazarının başı Miguel Vias:

“XRP ile ilgili olarak inanılmaz derecede uluslararası ödemeler üzerinde duruyoruz, muhtemelen varlıkla yapmaya çalıştığımız şeyle açıkça kullanan tek dijital varlıktır” demiştir.
“Bu çeyrekte, özellikle XRP ile ilgili olarak ödemelerdeki ortaklığımızla ilgili çok ilginç bazı gelişmeler göreceksiniz.”

Şaşırtıcı Büyüme

1 Ocak tarihinde Ripple, 0.0065 dolar seviyesinde işlem görmüştür. Fakat, Mayıs ayı sonlarına doğru ve ikinci çeyreğin başlarına doğru fiyat 18 Mayıs tarihinde 0.35 dolar seviyesinde işlem görmüştür. Bu fiyat değerlendirmelerini göz önüne aldığımız zaman çeyrek zaman aralığında fiyatta 0.26 dolar değer kazanıldığını görebiliriz. Bu güne kadar ise 0.19 dolar seviyesinde düşüş gerçekleştirdi.
Düşüş yaşanmasına rağmen meydana gelen büyüme hala takdire şayandır. Visa, tüm kripto pazarının volatilitesine rağmen Ripple için hala büyük bir gelecek olduğuna inanmaktadır.

“Gördüğümüz şey, gerçekten kurulan kurumlar tarafından geniş bir şekilde dijital varlıkların kucaklanması. Bizimle birlikte bir [kanıt belgesi] yapan ve Japonya Bankası’nın ortaya çıktığı ve bunu bir noktada yasal ihale olarak gördüğümüzü söyleyen [İngiltere Bankası] gibi insanlar varsa – bunları gördüğünüzde – Gelişmelere rağmen, size yardımcı olamayız, ancak doğru yolda olduğumuzu, faizin büyümeye devam edeceğini hissediyorsunuz “ demiştir.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple, Dijital Para Birimleri Yarışını Kazandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

BitMEX’i manipüle ederek para kazanmak sanıldığı kadar kolay mı? Ünlü Bitcoin Milyarderlerinin Fiyat Tahmini, Ripple (XRP)’daki Kritik Gelişmeler, Litecoin’in Yeni Logosu: Öne Çıkan: TRON, Stellar ve Cardano Haberleri 1 Milyon Dolar Değerinde Bitcoin (BTC) Ödüllü Oyun! Tecrübeli borsacıdan Ripple (XRP) için ‘kötü son’ uyarısı 6 Ağustos kripto para piyasaları özeti – Bitcoin 12.000 doların üzerinde Ripple xCurrent 4.0 yeni sürümü çıkıyor, xRapid’in kullanım alanı genişletiliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır