Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple CTO’su, Kraken’in İddialarına Yanıt Verdi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple CTO’su, Kraken’in İddialarına Yanıt Verdi
Ripple CTO’su, Kraken’in İddialarına Yanıt VerdiEthereum Classic’in yaşamış olduğu yüzde 51 saldırısının yankıları, kripto para sektöründe sürmeye devam ediyor. Yaşanan olayın ardından ETC’nin dev borsalardaki geleceğine ilişkin tartışmalar devam ederken, şu anda borsaların durumu takip ettiği ve ETC işlemlerini çok daha yakından izleyeceği ifade edildi.

Konuyla ilgili Twitter’da kendisine sorulan bir soruya yanıt veren Kraken yetkilileri, tartışma esnasında Ripple’a adeta taş attı. Borsa, ETC’yi neden liste dışı bırakmadınız, şeklinde gelen soruya şöyle yanıt verince ortalık karıştı:

Ripple örneğine bakalım. Bu Blockchain’de ciddi sorunlar görüyoruz. Bitcoin, Ethereum, Zcash ya da diğerleri… Bunların da problemleri var ancak bunlar ortak problemler. Bu noktada zaten piyasa bu yüzden var. İyi bulmadıklarınıza yatırım yapmama hakkı tamamen sizin elinizde. Ancak borsa dışı bırakmak imkan dahilinde değil.”

Mesajı gören Ripple CTO’su David Schwartz ise, Kraken’e sert bir yanıt verdi. Başarılı yönetici, borsanın yaptığını ‘sorumsuzluk’ olarak nitelerken şunları söyledi:

”Borsaların, dijital ürünleri bu denli tanıtması ve bu tarz tweetler atması çok sorumsuzca. Bu hiç profesyonel bir davranış değil. Ripple şirketi ile XRP farklı şeyler ve biz bunu üzerine basa basa tekrar ediyoruz. Değişim olması imkansız, bu iddialar ve ifadeler doğru değil.”

Tartışmaya dahil olan birtakım XRP yatırımcıları ise, esas olarak yüzde 51 saldırısının PoW (iş ispatlı) koinlerin kaderi olduğunu ve XRP ekosisteminde böyle bir şeyin olmasının imkansız olduğunu belirtti.

Ripple CTO’su, Kraken’in İddialarına Yanıt Verdi isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple CTO’su, Kraken’in İddialarına Yanıt Verdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

MasterCard Desteğini Duyuran Kripto Para Yüzde 200 Sıçradı! Asheesh Birla Ripple’ın Sınır Ötesi İşlemlerde Stablecoinlere İhtiyacı Yok! Deneyimli borsacıdan Bitcoin için tuhaf rakam: 67 bin 193 dolar Çinli Sosyal Medya Devi, Kripto Paraları Ödeme Yöntemi Olmaktan Çıkardı Proof of Live ile tanışın: Ethereum eRush nedir ve madenciliği nasıl yapılır? CNBC’den Joe Kernen: Bitcoin ve Kripto Para Devrimi Durdurulamaz BTC, Ethereum, XRP, Litecoin, Bitcoin Cash Fiyat Görünümü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır