Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Coinbase haberi bile XRP’yi ayı piyasasından kurtaramadı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Coinbase haberi bile XRP’yi ayı piyasasından kurtaramadı
Ripple Coinbase haberi bile XRP’yi ayı piyasasından kurtaramadı


Bir yıldan fazladır Ripple Coinbase Haberi piyasaları meşgul ediyor. Ripple yatırımcılarının uzun süredir beklediği Coinbase listelendi haberi henüz somutluk kazanmadı. Dev Kripto borsası Coinbase’in ikinci en büyük kripto para birimini kısa sürede listeleyeceği yönündeki dedikodular, haftalar önceki düşüş trendlerinde XRP’nin değer kaybetmemesine sebep olarak yorumlanmıştı.

Ripple Coinbase haberi heyecanını yitirdi mi?Şuanki Ripple (XRP) fiyatına baktığımızda listelenme konusunda somut bir sonuca ulaşılamaması ve Ayı piyasasının sert trendi, Coinbase haberlerinin fiyat üzerinde artık etkisi kalmadığı yorumlarına sebep oluyor.


Yukarıdaki tabloda görüldüğü gibi Ripple Coinbase haberi, XRP fiyatında 7 Aralık’taki açıklamanın ardından hızlı bir ivme refleksi göstermiyor. Kısa bir artış 2018 deki ayı eğilimi karşısında çok sönük kalmışa benziyor.

XRP Tokeni sadece Dolar karşısında bir toparlanma eğilimi göstermediği gibi BTC karşısında da düşüş eğilimini son dönemlerde devam ettirdi. Bu durum Altcoinlerin pazar payını düşürdüğünü ve BTC’nin baskın kripto para birimi olarak konumunu koruduğunu gösteriyor. Geçtiğimiz beş günde Bitcoin fiyatı yüzde 12.33 düşerken XRP %15 düşüş gösterdi ve bu sapmanın çoğu son 24 saat içinde gerçekleşti.

Bundan bir sene önce yani 2017 aralık ayında bu tür haberlerin söylentisi dahi Coin üzerinde boğa etkisi yapması açısından yeterliydi fakat şuan XRP küçük bir dalga etkisi bile göstermiyor.(Bknz:Coinbase’de listelenme sonrası fiyatı artacak altcoinler )

Şunu belirtmekte de fayda görüyoruz. Coinbase, XRP ve listelenme beklentisi bulunulan diğer kripto para varlıkları için ‘değerlendirilmekte’ olduğunu vurgulayarak platform ve hizmetlerinde Ripple’ı destekleyeceğini açıkça belirtmiyor. Bununla birlikte cuma bildirisinde isimlendirilen dört Ethereum Tokeni daha önce XRP’nin listeleneceği konuşulduğu zamanlarda ortada yokken şuan Coinbase Pro’ya eklendi.(Bknz:Ripple en iyi kripto para dedirtecek son haftalarda iki önemli gelişme.)

Coinbase rüzgarı etkisini yitirdi mi?XRP Tokeninin en seçkin ticaret ve yatırım platformlarından biri olan Coinbase’de listelenmesi fiyatına kesinlikle etki edecektir. Fakat şu aşamada somut bir listelenme yok. Dolayısıyla ayı eğilimi Ripple Coinbase haberi ve gelişmeleri karşısında daha baskın gibi duruyor.(Bknz:Ripple Kripto para değil eleştirilerinin dozajı artıyor,)

Kripto para piyasası ve Coinlerle ilgili son dakika gelişmelerini en hızlı şekilde öğrenmek için Twitter hesabımızı takip ediniz. https://twitter.com/koinmedya_?lang=es

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Coinbase haberi bile XRP’yi ayı piyasasından kurtaramadı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Şubat, Kripto Paralar İçin Soğuk Geçebilir Çinli Madenciler İran’ı Seçmiyor Bitmain Çin’de 100 Milyon Dolarlık Bir Madencilik Operasyonu Başlatmak İstiyor Abra kripto cüzdanına artık gerçek Ether depolaması yapılabilecek Eski ABD temsilcisinden çarpıcı Bitcoin ve kripto para yorumu Bitcoin’in karşılaştığı madencilik ölüm sarmalı nedir? Ari Paul açıklıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır