Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple CEO’su: Bitcoin Blockchain’i, XRP Ledger’dan Daha Merkezi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple CEO’su: Bitcoin Blockchain’i, XRP Ledger’dan Daha Merkezi
Ripple CEO’su: Bitcoin Blockchain’i, XRP Ledger’dan Daha Merkezi

© Reuters.  © Reuters.

5 Eylül tarihinde bir çok kripto para fenomeni TechCrunch konferansında bir araya geldi ve çeşitli konularda görüşlerini paylaştı. Ripple Labs CEO’su Brad Garlinghouse da bu isimlerden birisiydi. Brad özellikle Ripple’ın istediği zaman XRP işlemlerini dondurup bunu geri alabileceği ‘yanılgısını’ düzeltmeye yönelik açıklamalarda bulundu.

Konferans TechCrunch editörü Mike Butcher tarafından başlatıldı. Mike konuşmasına Bitcoin yaratıcısı Satoshi Nakamoto‘dan ve topluluğun XRP’nin ilk piyasaya çıkış sırasında verdiği tepkiden bahsederek başladı.

Mike, Satoshi’nin Bitcoin’i ”Bitcoin Blockchain’i içerisinde tamamen merkeziyetsiz bir dünya” hayal ederek ürettiğini belirtti. Buna rağmen sirkülasyona yeni koin girebilmesi için Bitcoin’in devamlı olarak kazılması gerekiyor. Devamlı olarak madencilik fikri, Ripple’ın alt yapı fikri ile uyuşmamakta.

Mike daha sonra Ripple CEO’suna ”şeytan, hatta Lucifer” benzetmesi yapıldığını ifade etti ve Brad buna cevap olarak böyle birisi olmadığı açıklamasını yaptı.

Brad daha sonra Bitcoin hakkında kendi fikirlerini ileri sürdü

”Ödemelerin yapılma yolunu gerçekten devrimsel bir şekilde değiştirmek istiyorsanız, bu herkesin mevcut alt yapısından vazgeçip yeni bir şeye geçiş yapması ile mümkün olmayacaktır. Bitcoin blockchain’i sonunda hepsine hükmeden bir ‘ledger’ olmayacak.”

”Madenciler Bitcoin blockchain’inin %50’sini kontrol ediyor, Bitcoin blockchain’i XRP Ledger’dan çok daha merkezi.”

Brad bunun yanı sıra kripto para dünyasındaki insanların XRP ve Ripple’a olan ön yargısından bahsetti ve şunları ifade etti:

”Bu tamamen FUD’dan ibaret. Ripple bir işlemi bloklayabilir mi? Doğru değil.”

The post Ripple CEO’su: Bitcoin Blockchain’i, XRP Ledger’dan Daha Merkezi appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple CEO’su: Bitcoin Blockchain’i, XRP Ledger’dan Daha Merkezi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

CME Bitcoin vadelileri 28 Aralık’ta teslim edilecek… BTC için olası etkileri ne olabilir? Yok Artık: İşte Mayıs Ayında En İyi Performans Gösteren Kripto Paralar R3 Üyesi Nordea Bank CEO’su: Ripple’ın Teknolojisi ”Bizim İçin Devasa Öneme Sahip” G20 Bildirisinden Kripto Para Detayları Güncel kripto para haberleri: TRON piyasayı solladı, Binance’den yeni satış ve Bitcoin fiyat tahminleri Üniversite Öğrencileri Yurt Elektriğiyle Madencilik Yapıyorlar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır