Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple boğaları uzun vadeli direnç noktalarını test etmeye hazırlanıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple boğaları uzun vadeli direnç noktalarını test etmeye hazırlanıyor
Ripple boğaları uzun vadeli direnç noktalarını test etmeye hazırlanıyor

2/2


2/2

Ripple boğaları uzun vadeli piyasa direnç noktalarını teste edecek gibi duruyor. XRP son iki gün de kripto piyasasının parlayan yıldızı oluverdi. Haftalık büyümesi % 21. Zaten uzun süredir kendinden söz ettririyordu Ripple. Aşağıda bu gelişmenin kısa bir analizini bulacaksınız.

Ripple boğaları uzun vadeli büyüme hedeflerinde nerede?Ripple boğaları uzun vadeli büyüme hedefinde son iki günde gösterdiği olumlu gelişmeler ile bir momentum sağladı ve geçtiğimiz iki hafta sıkıştığı yerden kırılma yaşayarak yukarı doğru harekete geçti.


1 saat

XRP’nin kısa dönem görüntüsü 0,452 dolardan 0,554 dolara doğru bir yükseliş gösteriyor. Buna eşlik eden 0,464 dolardan, 0,528 dolara bir hareket söz konusu. Direnç 0,521 dolar noktasında kırılmış durumda. Burası bir destek hattı.

0,435 dolarda destek hattını görebilirsiniz, bu hattın direnci ise 0,554 dolar. Aşağı yönlü bir eğilim de ayırca var. Fiyat 0,554’den, 0,550’ye ve 0,533’e doğru kaymış.

RSI göstergesine göre, piyasada sağlıklı bir oranda satış baskısı var, bunu endeksin genel yukarı yönlü hareketinden görebiliyoruz.

Relatif Vigor Endeksine göre XRP de daha yukarı hareket gösteren ve tekrarlayan bir yükseliş söz konusu.

Parabolik SAR göstergesi ise aşağı yönlü sinyaller veriyor.


1 gün

Yukarı yönlü eğilim fiyat dip noktası 0,270 dolardan den-0,452 dolara çok net görünüyor, beraberinde uzun dönem bir aşağı doğru eğilim var hazirandan bu yana gerçekleşen, fiyat 06,88 dolardan 0,579 dolara ve 0,550 dolara doğru gerilemiş. Destekler 0,271 dolar ve 0,374 dolar noktalarında var, dirençler ise 0,579 dolar ve 0,687 dolar noktalarında.

MACD ise fiyattaki artan momentumu göstererek, yukarı doğru bir harekete işaret ediyor.

Aroon göstergesi ise, yine yukarı yönlü devam eden yeşil hatta belirlendiği gibi, bir yükselişe işaret ediyor.

Sonuç:XRP fiyatları daha yukarılara çıkacak gibi görünüyor ve direnç noktası ise 0,687 dolar olarak test edilecek önümüzdeki haftalarda. Ancak gelecek kısa dönemli bir yukarı yönlü bir kopma 0,544 dolar ve 0,579 dolar civarında dirençle karşılaşacak.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple boğaları uzun vadeli direnç noktalarını test etmeye hazırlanıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bir hafta yüzde 66 yükseldi… Ethereum yükselişini ne tetikledi? Ripple, Sadece O Ülkede 1 Milyardan Fazla İnsana XRP’yi Sunmak İstiyor FATF, Birleşik Krallık’ın Kripto Para Düzenlemelerini Yetersiz Buluyor Sıcak Gelişme: Binance Tether Para Çekim İşlemleri Kısa Süreli Askıya Alındı İşte Kripto Kârınızı Katlamanızı Sağlayacak Altın Kurallar Satoshi Kendini Açıklıyor mu?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır