Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple, Binance Üzerinde Baz Para Birimi Haline mi Geliyor?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple, Binance Üzerinde Baz Para Birimi Haline mi Geliyor?
Ripple, Binance Üzerinde Baz Para Birimi Haline mi Geliyor?

© Reuters.  Ripple, Binance Üzerinde Baz Para Birimi Haline mi Geliyor?© Reuters. Ripple, Binance Üzerinde Baz Para Birimi Haline mi Geliyor?

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Ripple ve XRP destekçilerinin, XRP bazlı trading imkanının öncü kripto para birimi borsalarına eklemesine yönelik çağrılarına yanıt verdi.

Binance CEO’su Twitter’da XRP topluluğunun gücünü yokladı ve onlara “Borsalarda XRP bazlı işlemlerin neden olması gerektiğini” en iyi şekilde göstermelerini istedi.

XRP yatırımcıları, Ethereum’un dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olmasından sonra, Binance‘de bulunan tüm kripto paraların XRP bazlı trade yapılması gerektiğini söyledi. Bu hareket, altcoinleri Bitcoin’in fiyat dalgalanmalarından muaf tutabilir. Ve eğer birden fazla borsa XRP bazlı trade imkanı sağlarsa, traderlar XRP’nin hızını borsalar arasında transferler yapmak için de kolayca kullanabilirler.

Ripple ve XRP hayran kitlesi Zhao’yu hayal kırıklığına uğratmadı, CZ’nin tweeti basın saati ile 2,700’den fazla retweet, 2.900 cevap ve 5.600 beğeni aldı.

İşte bazı yanıtlar;

Ripple, Binance Üzerinde Baz Para Birimi Haline mi Geliyor? isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple, Binance Üzerinde Baz Para Birimi Haline mi Geliyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İşte ocak ayının performans şampiyonu 5 kripto parası Kripto para çağında ödeme sistemi nasıl olmalı? Trilyon Dolarlık Titan, Bitcoin Lightning Meşalesini Harvard’a İletti Overstock Yeni Bir Blockchain Şirketiyle Ortaklık Kurdu Ian Balina: SEC’in Bitcoin ETF kararı beni endişelendiriyor Şubat 2017 vs. Şubat 2019: İlk 15 Sırada Neler Yaşandı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır