Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple 2022 Kripto paralar listesinde birinci sırada olabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple 2022 Kripto paralar listesinde birinci sırada olabilir
Ripple 2022 Kripto paralar listesinde birinci sırada olabilir

© Reuters.  © Reuters.

Ripple 2022 de en çok yatırım yapılan kripto para olabilir. Yakın bir gelecekte sabah kalktığımızda Bitcoin (BTC)’nın birincilik tahtının elinden alındığını görebiliriz.

Ripple 2022 ‘ye götüren sebepler2018’de birçok dijital para varlık mücadelesini sürdürürken, Ripple (XRP) emin adımlarla zirveye doğru ilerliyor. Birçok istikrarlı kripto paraların fiyatlarında önemli düşüşler yaşanırken, XRP değerini nispeten istikrarlı tutacak anlaşmalara imza attı ve yeni ortaklıklar kurdu. Ethereum’u 3 kez tahtından etti.

Şimdi, 2018 yılı bitmek üzere ve Ripple (XRP) için yeni hedef 2022. Eğer elinizde XRP’niz varsa ve Ripple’ın XRP’sine yatırım yapmayı düşünüyorsanız. Burası önemli! Ripple’ın iki şeye dikkat etmesi gerekir.

Birincisi Bitcoin. Bitcoin 10 yıldır tartışmasız kripto piyasalarının lideri konumunda. İlk başlarda Ethereum, Bitcoin’in tahtını sallar gibi oldu. Ancak yeteri başarıyı gösteremedi. Ripple ise 2018 yılında piyasalarda yaşanan krize karşı en dayanaklı kripto para çıktı. Ripple, şimdilerde geleceğin Bitcoin’i olarak görülmektedir. Bu hedefinden asla vazgeçmemelidir. Bunun için sürekli teknolojisini güncel tutmalıdır.

İkincisi ise Ripple’ın rakipleri. XRP’nin en yakın rakibi ise Stellar (XLM). Son zamanlarda çok iyi ortaklıklar kurmaktadır. IBM (NYSE:IBM) ile yaptığı ortaklık Ripple’ın geleceğini tehlikeye atabilir. Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse gelecek beş yılda büyük bankaların yarısından fazlası blockchain teknolojisi üzerinden işlemlerini yapacaklarını söyledi. Ripple yatırımcıların ilgilerini üzerinde tutmak için finansal piyasalarda üst düzey bankalarla anlaşmalar ve ortaklıklar kurmalıdır.

Kaynak

Tavsiye Ettiğimiz Yazılar

Küresel Liderlik Konferansında CEO’lar Bitcoin ve kripto paraların geleceğini konuştular

Goldman Sachs (NYSE:GS) eski yöneticisi: Kriptoda güzel günler ileride

Ripple 2019 yılında diğer kripto paralardan tamamen bağımsız hareket edebilir

Ripple CTO’su David Schwartz, Forbes aracılığı ile uyardı

Ameritrade bireysel müşterilerine Ripple’ı sunmaya hazırlanıyor

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple 2022 Kripto paralar listesinde birinci sırada olabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tether Krizi Kime Yaradı: Paxos Şu an Kazanan Popüler analistten Bitcoin ve Ethereum için devasa tahmin ABD Fed ödeme sistemi kuruyor, kripto topluluğu ise tepkili Cardano 0,72% düşüşle 0,049949 seviyesinin altına geriledi Ripple (XRP) Fiyat Analizi 28/Ekim: Bekle 0.4450 $’dan Satın Al Amerikan Eyaleti Devlet Ödemeleri İçin Bitcoin’i Yasallaştırmaya Çalışıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır