Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

CFTC Onaylı Türev Ürünleri Sunan Kripto Para Borsası, 15 Milyon Dolar Topladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » CFTC Onaylı Türev Ürünleri Sunan Kripto Para Borsası, 15 Milyon Dolar Topladı
CFTC Onaylı Türev Ürünleri Sunan Kripto Para Borsası, 15 Milyon Dolar Topladı

© Reuters. © Reuters.

12 Eylül tarihli açıklamaya göre, Boston merkezli alternatif yatırım firması Bain Capital Ventures, kurumsal kripto para borsası Seed CX için 15 milyon dolarlık para toplama sürecini yönetti. Seed CX borsası özünde Bain Capital Ventures destekli bir firma ve hem spot piyasalarda hem de ABD içerisinde CFTC tarafından onaylı türev ürünleri satma yetkisi bulunuyor.

Yapılan resmi açıklamaya göre, Seed CX’in elde ettiği toplam fon, en son B Serisi fonlamayı da katarsak 25 milyon doları aştı. Borsa mevcut yatırımları kendi fiziksel trading alt yapısını geliştirmek, sahip olduğu ağı kurumsal trading gruplarına genişletmek ve yeni iş olanakları üretip ekstra personel alımı yapmak için kullanacak.

Seed CX’in CEO’su ve kurucu ortağı Edward Woodford, kurumsal yatırımcıların ve profesyonel traderların gelecekteki kripto para kabul konusundaki önemini vurguladı. Woodford bunun yanı sıra borsanın ”büyük oranda kurumsal yatırımcı” çekeceğini de belirtti. CEO’ya göre şu an kurumsal yatırımcıların büyük bir çoğunluğu, kripto para sektörüne girmek yerine kenarda oturmayı ve beklemeyi tercih ediyor.

Bain Capital Ventures yöneticilerinden Salil Deshpande, yaptğı bir açıklamada şunları ifade etti:

”Günümüzde, ticaretin gerçekleştiği yerler genelde bireysel yatırımcı odaklı, spot ticaret kısıtlamasına sahip, genellikle düzenlenmeyen ve bunun da ötesinde yabancı yetki bölgelerinde olmakta. Kurumsal yatırımcı eksikliği şu an kripto para birimlerinin büyümesinin önündeki en büyük engel ve biz bunu aşacağız.”

CFTC Onaylı Türev Ürünleri Sunan Kripto Para Borsası, 15 Milyon Dolar Topladı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

CFTC Onaylı Türev Ürünleri Sunan Kripto Para Borsası, 15 Milyon Dolar Topladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin ve Kripto Paralar İstikrarlı Ama Düzenleme Endişeleri Etkili Oluyor Michael Novogratz: “Fiyatlar kesinlikle ‘sıfır’ olmayacak.” New York Yüksek Mahkemesinden Tether ve Bitfinex Hamlesi! BitMEX’ten dev Ripple duyurusu: Ünlü CEO’dan XRP için akılalmaz ifadeler Coinbase CEO’su, Listelemeler Hakkında Konuştu: ‘Müşterilerimizin Talep Ettiği Varlıkları Listeliyoruz’ Bitcoin ile Fidye İsteyen Çocuk Kaçakçıları, Polis Tarafından Yakalandı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır