Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Riot Blockchain’den Açıklama

Ana Sayfa » GÜNCEL » Riot Blockchain’den Açıklama
Riot Blockchain’den Açıklama

© Reuters.  © Reuters.

Bir kripto madenciliği çiftliği olan Riot Blockchain, 14 Mart’ta SEC’le ABD’de haziran ayı sonuna kadar veya Temmuz ayının başında düzenlenmiş kripto alışverişini açmak için onay verdi. Riot, yazılım şirketi SynapseF1 ile ortaklık kurdu ve şimdiye kadar 250 bin dolar değerinde yatırım projesine yatırım yaptı.

Şirket ayrıca gelecekteki kripto değişimindeki işlemlerin yapılmasından resmen sorumlu olacak RiotX Holdings adında bir iştirak kurdu. Tahmini bütçe, lansmandan sonra 2,5 milyon dolara çıkacak.

SynapseF1 Bankacılık API’sini Kolaylaştırmak İçin
Riot için yazılım ortağı olan SynapseF1, kullanıcı hesaplarını ABD tarafından onaylanmış bankalara bağlayacak bir API üzerinden bankacılık hizmetlerini kolaylaştırmak üzere ayarlanmıştır. Yazılım ayrıca, takas sahtekarlık faaliyetlerini önlemek için, kullanıcının bulunduğu yeri ve kimlikleri takip etmekten sorumlu olacaktır.

Riot tarafından yapılan SEC raporuna göre, Synapse rolü olarak açıklanmıştır,

SynapseFi’nin API’si, Şirketin RiotX’e erişirken kullanıcının nerede olduğunu bilmesini sağlayacak ve böylece şirketin bir kullanıcının, dijital para biriminin değiş tokuşuna izin verilen, komşu Wyoming’e gidip dijital değiş tokuş yapmanın yasak olduğu bir ülkede işlem yapmasını engelleyebilecek. RiotX’in yasak bölgelerinde kullanılması yasaktır.

Dosyalama, değişim hizmetlerinin 2019’un sonuna kadar Hawaii ve Wyoming hariç 50 eyalette de mevcut olarak kullanılması bekleniyor.

Borsa Lansmanı Mevzuat Kısıtlamaları Nedeniyle Gecikmeli Oluyor
Basına yaptığı açıklamada, Riot Blockchain, düzenleyici ve sermaye kısıtlamaları göz önünde bulundurularak kripto değişimine başlamasının birkaç hafta geciktirilebileceğini kabul etti. SEC raporu bile, kullanıcıları kripto değişimine yapılan yatırımla ilgili risk konusunda uyarmaktadır.

Riot Blockchain’den Açıklama adlı makale ilk olarak Bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Riot Blockchain’den Açıklama - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ayı Piyasası, ATM’leri Vurmadı: Avustralyalı ATM Girişimi, Haftalık 360 Bin Dolar Kazanıyor İşte Bitcoin’in şimdi hangi seviyeleri görebileceğine yönelik yeni tahminler Kripto borsası Coinbase tek başına boğa koşusunu tetikleyebilir mi? Kazakistan’daki Anaokulları Blockchain’i Kullanacaklar Zimbabve Maliye Bakanı: Kripto Para Birimleri Zimbabve’nin Nakit Sıkıntısını Çözebilir Cryptopia Borsası, Yenilenmeye Devam Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır