Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Reddit Kurucu Ortağından Bu Sene için Çarpıcı Ethereum Fiyat Tahmini

Ana Sayfa » GÜNCEL » Reddit Kurucu Ortağından Bu Sene için Çarpıcı Ethereum Fiyat Tahmini
Reddit Kurucu Ortağından Bu Sene için Çarpıcı Ethereum Fiyat Tahmini

Reddit Kurucu Ortağından Bu Sene için Çarpıcı Ethereum Fiyat TahminiReddit Kurucu Ortağından Bu Sene için Çarpıcı Ethereum Fiyat Tahmini

Reddit’in kurucularından Alexis Ohanian, Ethereum fiyatının (ETH) 2018 yılı içerisinde 15.000 $ ‘a ulaşacağını tahmin ettiğini söyledi. Bir girişim sermayesi (VC) firması olan Initialized Capital’da çalışan Ohanian verdiği bir röportajda şunları söyledi:

“Yılın sonunda, Bitcoin 20.000 $ seviyesinde olacak. Ve Ethereum 15.000 $ ‘da olacak. Harika, şimdi yanılıyorsam insanlar beni arayabilirler. ”ETH’de yükseldiğini söyledi çünkü“ insanlar aslında üzerine inşa ediyorlar ”

Ohanian’ın firması olan Initialized Capital’ın yönetimi altında bulunan 250 milyon $ ‘ın üzerinde varlıkları var ve öncü kripto-para değişimi olan Coinbase’e yatırım yaptı. Ohanian röportajda, ortaya çıkan ve yenilikçi olan bu teknolojiye yatırım yapmanın şirket için bir öncelik olduğunu söyledi. Blockchain’in söz verip vaat ederken gerçek potansiyeline ulaşması için bir ila iki yıl gerektiğini de sözlerine ekledi:

“Bu yıl, birçok gelişme blockchain’le ilgili. Bunların çoğu sadece hype ve BS’dir, tıpkı yapay zeka ve makine öğrenimi ile olduğu gibi. Yazılım ve blok zincirinin etrafında gerçekten hayati, protokol seviyesinde, temel altyapının birçoğunun gelecek yıla ya da ikiye katlanması gerekecek. Gerçekten de Web 3.0’ı gerçekten görmeyi umuyoruz … Bence çok farklı, çok daha iyi bir internet için temel oluşturacak. ”

Ohanian, Reddit’i 2006 yılında Conde Nast’in yayınevine 10 ila 20 milyon dolar arasında açıklanmayan bir rakam için satmıştı.

Nisan ayında, bağımsız finansal danışmanlık firması deVere Group Nigel Green CEO’su, ETH fiyatının 2018 yılı sonuna kadar 2,500 $ ‘a ulaşacağını tahmin etti. Green, ETH’nin giderek benimsenmesinin ve akıllı sözleşmelerin kullanılmasının bir sonucu olarak dört kat artış göreceğini söyledi.

Reddit Kurucu Ortağından Bu Sene için Çarpıcı Ethereum Fiyat Tahmini isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Reddit Kurucu Ortağından Bu Sene için Çarpıcı Ethereum Fiyat Tahmini - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

EOS Kurucusundan Çarpıcı Bitcoin Tahmini! Son Dakika: Ripple, Ethereum, TRON, Litecoin, Cardano ve Stellar Haberleri SEC ve CFTC kripto sektörüne yönelik ortak bir yaklaşıma girebilir mi? Piyasa Hacmi 64 Milyar Dolar Değişti 10 Mart Bitcoin analizi: 5 ayın en kötü gününü geçiren BTC ne yapacak? Bu 3 Gelişme Bitcoin Fiyat Artışını Tetikleyebilir Bitcoin kısa pozisyonları, yılın en düşük seviyesini gördü!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır