Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ravencoin (RVN) fiyat analizi: Binance’da listelenen Ravencoin (RVN) 0.063 $ direncini kırabilir mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ravencoin (RVN) fiyat analizi: Binance’da listelenen Ravencoin (RVN) 0.063 $ direncini kırabilir mi?
Ravencoin (RVN) fiyat analizi: Binance’da listelenen Ravencoin (RVN) 0.063 $ direncini kırabilir mi?


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’da listelendikten sonra Ravencoin (RVN) dikkat çekmeye devam ediyor. Sizin için Ravencoin (RVN) fiyat analizi yaptık. İşte sonuçlar.

Ravencoin (RVN) 0.063 $ direncini kırabilir mi?Ravencoin (RVN), Binance’ta listelendikten sonra fiyatı yaklaşık dört kat artarak 0.06 $ seviyelerine ulaştı. Son 24 saatte RVN fiyatı, %7.91 artarak 0.044781 $ seviyelerinde işlem görüyor. Ravencoin (RVN)’nin piyasa değeri, 98,091,161 $ iken 24 saatlik işlem hacmi ise 16,889,614 $. Ravencoin (RVN), şu anda Binance’yanı sıra DigiFinex, Bittrex, Upbit, Escodex, Cryptopia, CryptoBridge, ve TradeOgre gibi diğer kripto borsalarında da listeleniyor. Bu kripto para borsalarında BTC, ETH ve USDT karşılığında Ravencoin (RVN) işlemleri yapabilirsiniz.

RVN/USD grafiği – 1 saatRVN fiyatı, Binance’da listelenmesinden sonra hızlı bir şekilde dolar karşısında artmıştı. Son iki haftadır RVN düşük sayılabilecek bir volatilite ile yatay seyrine devam ediyor.


Grafikteki Fibonacci seviyelerine baktığımızda fiyat şu an 0.38 Fib seviyesi yakınlarında yatay bir şekilde seyrediyor. RVN, 0.38 Fib seviyesini kırabilirse, fiyat ilk önce 0.052 $ daha sonra da 0.063 $ seviyelerini görebilir.

RVN, 0.38 Fib seviyesini kıramaz ise aşağı doğru 0.50 Fib seviyelerine inebilir. Bu durumda fiyat, 0.038 $ seviyelerine kadar düşebilir. RVN bu seviyede tutunamazsa bir sonraki destek noktası olan 0.62 Fib seviyesine kadar inebilir. RVN fiyatı bu durumun gerçekleşmesi halinde 0.033 $ seviyelerine kadar düşebilir.

Göreceli güç indeksi (RSI)’ne baktığımızda 56 seviyelerinde yatay olarak hareket ediyor. Bu seviye ne alım için ne de satış için önemli bir işaret vermiyor. Binance etkisiyle fiyat artışının yaşandığı 22 Ekim tarihinde RSI, 81 seviyelerinde idi. Fiyatın düştüğü 24 Ekim tarihinde ise 33 civarında seyrediyordu.

MACD göstergesi ise 0 noktası seviyesinde hareket ediyor. RSI göstergesi gibi MACD’nin de şu an nötr durumda olduğu söylenebilir. Fakat RVN için şu an az da olsa yükselişe işaret ediyor. Grafiğe bakarsak MACD göstergesi Binance listelenmesi sırasında ve sonrasında oldukça uygun sinyaller vermiş.

Diğer RVN haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ravencoin (RVN) fiyat analizi: Binance’da listelenen Ravencoin (RVN) 0.063 $ direncini kırabilir mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tom Lee: Bitcoin 10.000 dolara çıktıktan sonra gerisini kurumsallar halledecek Bitcoin Yatırımcılarına Uyarı Bitcoin’deki düşüşü öngören Bloomberg analistleri, sıradaki hamleyi yazdı SBI Ripple Asya, XRP destekli ödeme uygulaması MoneyTap’i denemeye başlıyor EOS dApp Kullanımında Ethereum’a Tozunu Yutturdu! Bitcoin Ayı piyasası devam edebilir ancak…

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır