Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ran Neuner BTC ve BCH yatırımcılarını Ripple’a yatırım yapmaya davet etti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ran Neuner BTC ve BCH yatırımcılarını Ripple’a yatırım yapmaya davet etti
Ran Neuner BTC ve BCH yatırımcılarını Ripple’a yatırım yapmaya davet etti

© Reuters.  © Reuters.

Ran Neuner BTC VE BCH yatırımcılarını Ripple’a yatırım yapmaları konusunda yeni bir tweet attı. Onchain’in kurucusu CNBC’den Ran Neuner, tweeter kullanıcılarına Bitcoin ve Bitcoin Cash’i terk etmelerini ve sadece XRP’ye yatırım yapmaya odaklanmalarını önerdi.

Ran Neuner BTC VE BCH yatırımcılarını Ripple’a yatırım yapmaya davet ettiKripto para yatırımcısı herkesi şok içinde bıraktı. Tweeti binlerce beğeni aldı ve üç yüzden fazla tekrar atıldı.

Kazım savaşının etkilerini vurgulayan Neuner şöyle bir tweet attı:

“Bu kazım savaşları, herkesin neden BTC ve BCH’yi terk etmeleri gerektiğini ve bütün paralarını XRP‘ye yatırmaları gerektiğini gösterdi!”

Bir Twitter kullanıcısı, bir kripto para yatırımcısı ve pazar danışmanı olarak statüsünü sorgulayarak “lisanssız finansal danışmanlık veriyorsunuz” şeklinde bir tweet attı. Neuner ise “Bir lisansım var” diye cevap verdi. Twitter kullanıcının endişesi, özellikle Neuner’in daha önce Bitcoin için 2018 kapanış fiyatını tahmin eden birçok kripto para uzmanı arasında olduğu gerçeği göz önüne alındığında anlaşılabilir.

2 Şubat’ta Neuner, Bitcoin’in 50,000 $’lık bir fiyata ulaşacağını tahmin etti. Bu miktar, BTC’nin şu andaki işlem fiyatının dokuz katından fazla bir miktardır. Bununla birlikte, düşüş piyasası korkutucu kafasını çevirip Bitcoin’i aşağıya çektiğinde, Neuner, önceki tahmininden vazgeçti ve Bitcoin’in artık beklediği kadar yükselemeyeceğini belirtti.

Şöyle yazmıştı:

“Kayıt için, bu tweet’i sabitliyorum. Bitcoin 2018’i 50,000 dolar seviyesinde bitirmeyecek.”

Neuner, Bitcoin’in kapanış fiyatını tahmin edip bundan vazgeçen tek ünlü kripto para uzmanı değildi. Wallstreet’in kripto boğası olarak adlandırılan Fundstrat Global Advisors’dan Tom Lee, daha önce Bitcoin’in yıl sonunda 25,000 $’a yaklaşacağını açıklamıştı. CNBC’ye verdiği bir röportajda Lee, tahminini 15,000 $ olarak değiştirdi. Lee ayrıca devam eden kazım savaşının büyük boğa işlem fiyatını büyük ölçüde belirlediğini açıkladı.

Bazı kullanıcılar tarafından speküle edildiği üzere, son zamanlardaki Bitcoin Cash sert çatalı, Bitcoin Cash’in yok olmasına neden olabilir. Bitcoin madencilerini sert çataldan sonra Bitcoin Cash madenciliğinden kaçması konusunda uyaran Craig Wright tarafından başlatılan kazım savaşları, piyasadar düşüş krizi oluşturdu. Bitcoin fiyatı bu savaştan dolayı 5,360 $ gibi düşük bir seviyeye kadar düştü.

Diğer haberler için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ran Neuner BTC ve BCH yatırımcılarını Ripple’a yatırım yapmaya davet etti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Teknik Analiz Nedir? Bitcoin’e ilaveten Haziran ayında umut vadeden 5 kripto para Türkiye’deki Kripto Para Borsalarının Komisyon Ücretleri ve Diğer Ücretler Bu 5 Bitcoin ve Kripto Para Şirketi Forbes’un En İnovatifler Listesinde, Bitcoin, Ripple (XRP), Ethereum, Tron, Litecoin, Cardano ve Kripto Para Dünyasına Dair Son Dakika Haberler İddia: Rusya, Petrol Destekli Bir Kripto Para Birimi Üretebilir İki Kurumsal Kripto Para Şirketi Arasında Yeni Bir Ortaklık Kuruldu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır