Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ralliye Kurulu Altcoinler Hangileri?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ralliye Kurulu Altcoinler Hangileri?
Ralliye Kurulu Altcoinler Hangileri?

© Reuters.  © Reuters.

Altcoinler Ayı veya Boğa piyasasından en fazla etkilenen kripto paralar. Bu makalede adeta ralliye kurulu Altcoinler hakkında yazacağız. Ayı piyasasının son demlerini yaşadığımız bu günlerde, piyasa boğaların eline geçmeye başladı. Bu durumdan en fazla yararlanacak Altcoinler ise IOTA, EOS ve XLM görünüyor.

Ralliye Kurulu Altcoinler : IOTA, EOS ve XLM

Yukarıda saydığımız Altcoinler alıcıların baskısının son dönemde arttığı kripto paralar. Yatırımcılar bu düşük fiyatları satın alma fırsatı olarak değerlendirmelidir. Muhtemelen bu son aylar Altcoinlerin tamamı için destansı geçsede, özellikle MIOTA, EOS ve XLM için çok daha fazla kârlı geçecektir. Ayı piyasası boyunca neredeyse bütün Altcoinler belli dönemlerde mini ralliler görmelerine rağmen bu üç alt kripto benzer fiyat artışı görmedi.

IOTA (MIOTA) Analiz ve EtkinliklerIOTA (MIOTA) kayıplarını telafi etmek için hacim bekliyor. Çarşamba günü çıkış yapmaya çalışan IOTA’nın soluğunun yetmediğini ilk direnç noktasının aşılamadığını gördük. Ancak marketcapa baktığımızda yeşil renkte olan kripto paralar arasında yer aldığını göreceksiniz. Tabi bunun temel nedeni 11 Ekimdeki fiyat kaybı. MIOTA alıcıları şu anda piyasa dönmeye başladı, bu aşamada MIOTA günlük hacminin takip edilmesi gerekiyor. MIOTA şu anda 0,494827 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik işlem artış oranı %0.58

IOTA Ekim Ayında Hangi Etkinliklere HazırlanıyorIOTA 29 Ekim’de IoT Blockchain Zirvesi ve 30 Ekim’de Barselona Buluşması var. 9 Ekimde ise Biztranex borsasında listeleniyor.

EOS (EOS) Analizi ve EtkinliklerEOS son iki ayın en çok kaybettiren kripto paraları arasında yer aldı. Ancak BTC/EOS paritesinde en çok direnç gösteren ve değerini koruyan, kripto paralardan biri olduğunu belirtmek gerekiyor. Aslında Ethereum DApps olan Bancor EOS platformunda PEG ağı projesini başlattı. Ancak bu önemli gelişme EOS fiyatında bir kıpırdamaya yardımcı olmadı. 15 Ekimde fiyat tırmanışa geçti ancak düşük işlem hacmi nedeniyle, tırmanışa devam edemedi. Bugün ise hem USD hemde BTC’ye karşı değer kazandı ancak işlem hacmi hala yetersiz. EOS şu anda 5.40 Dolardan işlem görüyor. EOS, USD’ye karşı %0.13,BTC’ye karşı ise %0.09 oranında değer kazandı. EOS ve IOTA için beklenen ise işlem hacmindeki artış.

EOS Ekim Ayında Hangi Etkinliğe Hazırlanıyor08 Kasım 2018 Biztranex Borsasında listelecek (Aynı tarihte ZRX (Ox) de listeleniyor)

Stellar (XLM) Analizi ve EtkinliklerHaftalık bazda fiyat hareketlerine baktığımızda BTC’ye karşı %-0.44 değer kaybı yaşadı. Şu anda 0,236574 dolardan işlem görüyor. Bu kripto için en önemli haber ise güçlü bir temele sahip olmasıdır. 20 Ekimde Staller platformunu kullanan Stablecoin TokenX piyasa sürüldü. Söylentiler doğru ise Fidelity’nin Stellar platformunu kullanma durumu söz konusu. Kasım ayında ise Staller SDEX Borsasını yayına almayı planlıyor. XLM orta vade grafiklerinde simetrik üçgenin sonuna doğru yaklaşılıyor. Fiyatın yukarı doğru kırılması bekelenebilir.

Stellar Ekim Ayında Hangi Etkinliğe Hazırlanıyor08 Kasım 2018 Biztranex Borsasında listeleniyor. 16 Kasımda CryptoFinance 2018 zirvesine katılıyor. 1 Aralık Stellar Lightning Network yayınlanacak.

Ralliye kurulu Altcoinler başlığında verdiğimiz kriptoların günlük işlem hacimlerinin takip edilmesinde fayda görüyoruz.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ralliye Kurulu Altcoinler Hangileri? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Vitalik Buterin, Ethereum’un Kendisi Olmadan da İlerleyebilmesinin – Merkeziyetsizliğin Şart Olduğunu Vurguladı 2019 yılında dikkat edilmesi gereken 3 kripto para Japonya Merkez Bankası: Libra Tedirgin Edici Charlie Lee: Ben Sattım Diye LTC Almamak Çok Yanlış ABD, Blockchain ile Seyahat Güvenliğini Arttırmayı Amaçlıyor Ekonomist: Bitcoin Ticareti Yasa Dışı Kumar Kabul Edilebilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır