Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

QTUM’dan Büyük Anlaşma! Fiyatta Ciddi Artış Var

Ana Sayfa » GÜNCEL » QTUM’dan Büyük Anlaşma! Fiyatta Ciddi Artış Var
QTUM’dan Büyük Anlaşma! Fiyatta Ciddi Artış VarAmazon (NASDAQ:AMZN) Web Hizmetleri’nin Çin departmanın, kripto para girişimi QTUM ile partnerlik anlaşması imzaladığı ifade edildi. Yapılan açıklamada Amazon Web Hizmetleri’nin QTUM aracılığı ile müşterilerine ve geliştiricilere, Blockchain odaklı çözümler sunmak istediği kaydedildi.

Çıkan haberlere göre bu iş birliği anlaşmasının ardından Amazon Web Hizmetleri kullanıcıları hızlı, efektif ve maliyet etkin akıllı kontratlar oluşturabilecek.

Amazon Web Hizmetleri Çin departmanının başındaki isim olan Simon Wang da QTUM ile iş birliği anlaşması imzaladıklarından ötürü mutlu olduklarını ifade etti.

Blockchain konusunda son dönemde yaptığı hamleler ile adından söz ettiren bir ülke olan Singapur’da faaliyet gösteren proje, bu yılın Ocak ayında aralarında OKEx kurucusu Star Xu ve Anthony Di Lorio gibi yatırımcılardan toplamda 1 milyon dolarlık bir meblağ almayı başarmıştı.

Temmuz ayından bu yana Amazon Web Hizmetleri pazarında yer alan QTUM üyeleri, uzunca bir süredir daha kapsamlı bir ortaklık anlaşması için görüşmelerini sürdürüyordu. Bu ortaklık ile birlikte, artık Amazon Web Hizmetleri ve QTUM sürekli olarak müşterilerden ve kullanıcılardan geri bildirim alacak ve bu geri bildirim doğrultusunda gereken ürün iyileştirmeleri yapılacak.

Bu haber, QTUM fiyatına da oldukça olumlu etki etmişe benziyor. Coin Market Cap verilerine göre, bu yazının kaleme alındığı dakikalarda QTUM yüzde 10’luk bir artışla yaklaşık 4,11 dolardan işlem görüyor. Koin ayrıca Bitcoin’e karşı da bugün yüzde 10’dan fazla değer kazandı.

QTUM’dan Büyük Anlaşma! Fiyatta Ciddi Artış Var isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

QTUM’dan Büyük Anlaşma! Fiyatta Ciddi Artış Var - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Sert satış, Ethereum’un tıkanmasına yol açtı ”Tüm Kripto Paraları Müşteri Talebine Göre Listeliyoruz” Bir haftada %100 arttı: Tezos’ta neler oluyor? Bitcoin fiyatı yeniden 8.000 doların altında, düşüş nereye kadar devam edebilir? Analist: Nvidia, Kripto’dan Kazandığı Rakamlar Konusunda Yalan Söylüyor IBM yöneticisinden sansasyonel Bitcoin tahmini: 1 milyon dolar olacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır