Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Portföyünüzde Olması Gereken Token GVT; Genesis Vision (GVT) OKEx Borsası Ortaklığı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Portföyünüzde Olması Gereken Token GVT; Genesis Vision (GVT) OKEx Borsası Ortaklığı
Portföyünüzde Olması Gereken Token GVT; Genesis Vision (GVT) OKEx Borsası Ortaklığı

© Reuters.  © Reuters.

Gözden kaçan bir kripto para diyebilirim Genesis Vision. Ancak portföyünüzde olması gereken token GVT. Çok ses getirmesede 10 Ekim’de önemli bir anlaşmaya imza attı. Genesis Vision, dünyanın en büyük kripto para borsalarından 2.si olan OKEx Borsası ile anlaşma yaptığını duyurdu. Fiyatın aşağı salmamasının da temel nedeni bu aslında.

Portföyünüzde Olması Gereken Token GVTKısaca Genesis Vision Nedir?Genesis Vision blockchain tabanlı güvenlik yönetimine odaklanan bir platformdur. GVT token yatırımcılarını, kripto para borsalarını ,traderları, şeffaf ve adil bir ağ üzerinde birleştirmeyi hedefliyor. GVT’nin amacı yatırımcıların sermayelerini ve ticari stratejilerini rahatlıkla ölçekleyebilmelerini sağlamak. GVT akıllı sözleşmeleri oluşan karlılığı adil, şeffaf ve bir kesinlikle dağıtmayı hedefliyor. Kripto ekosisteminin şeffaflık ve güven eksikliği düşünüldüğünde son derece makul bir teklif diyebiliriz.

GVT Token Teknik Bilgileri

  • Market Değeri: 49 Milyon dolar
  • Para Türü: Token
  • Tokenin Kullanımı: GVT, Genesis Visionun ana ürünüdür
  • Piyasalar: Binance, HotBit, Kucoin
  • 2018’de Tüm Zamanların En Düşük Değeri: 0.00061 BTC
  • 2018’de Tüm Zamanlar Yüksek: 0,0042 BTC
  • 7 Gün İşlem Aralığı: 0,00167BTC – 0,00193 BTC
  • 30 Gün İşlem Aralığı: 0.0012BTC – 0.0023 BTC
  • Toplama Aralığı ve periyot: 0.0012BTC – 0.0015 BTC (24 Eyl – 5 Ekim)

Teknik Analizler Ne Söylüyor?

Ticaret sinyali

GVT / BTC

Borsa: Binance

Giriş: 0.00165 BTC – 0.0018 BTC

Çıkış: 0.0023 – 0.0025 – 0.0028 BTC

Stop Loss: 0.0015 BTC

Takip etmenizde fayda görüyoruz. Bir ticari tavsiye olarak değerlendirilmemelidir.

Genesis Vision (GVT) OKEx Borsası OrtaklığıOKEx borsası farklı ticaret stratejilerileri sunuyor yatırımcılarına. Bu geniş yelpazede en dikkat çekenler ise yatırımcılarına spot ve vadeli işlemler sunuyor olaması. Bunun dışında, indeks arbitraj, üçgen arbitraj, istatiksel arbitraj, korelasyon ticareti, trend izleme gibi imkanlarda sunuyor. OKEx dünyanın en büyük 2. kripto para borsasıdır şu anda.

OKEx borsası ile yapılan anlaşma sonucunda, Genesis yöneticileri borsada doğrudan işlem yapma imkanına sahip olacak. Bu ilem kabiliyeti 500 kripto parayı kapsıyor. Bu ne anlama geliyor; Her yatırımcı borsada bir hesap açabilir ve Genesis Vision yöneticisi olabilir, kendi yatırım proğramını tasarlayabilir. Bu anlaşma ile sadece token ticareti değil vadeli işlem hakkınada ship olabilecek.

Vadeli işlemler kullanıcalara hem kısa hemde uzun vadeli pozisyon imkanı sunduğundan, doğru değerlendirildiğinde ciddi kazançlar sunabiliyor. Bu işlemlerde ihtiyaç duyulduğunda 10x veya 20x kaldıraç seçenekleride kullanılabilecek.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Portföyünüzde Olması Gereken Token GVT; Genesis Vision (GVT) OKEx Borsası Ortaklığı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Eski IMF Ekonomisti ve Civic CEO’su: Bitcoin’de Nükleer Kış Kapıda! Dünyanın En Büyük Madencilik Tesisi Kuruldu Bakkt Platformu CEO’su İddialı Konuştu: Kripto Para Piyasası Devrime Hazır Olsun Kripto para piyasası güncellemesi: Ölü kedi teorisi gerçeğe döndü Japonya’nın önde gelen borsasından XRP atağı İki popüler analistten Ripple tahmini: “2020’ye 10 doların üstünde gireceğiz!”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır