Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Pompliano: Bitcoin’in Uzun Vadede 50.000 veya 100.000 Dolara Ulaşması İmkansız Değil

Ana Sayfa » GÜNCEL » Pompliano: Bitcoin’in Uzun Vadede 50.000 veya 100.000 Dolara Ulaşması İmkansız Değil
Pompliano: Bitcoin’in Uzun Vadede 50.000 veya 100.000 Dolara Ulaşması İmkansız Değil

2/2


2/2


Morgan Creek Digital’in kurucu ortaklarından birisi olan Anthony Pompliano, 2018 yılı sona yaklaşırken birbiri ardına Bitcoin tahmini yapmaya devam ediyor. Uzun vadede lider kripto para biriminin gidişatını yorumlayan Pompliano, Bitcoin’in henüz dip seviyeyi görmediğini ve fiyatın 3.000 dolara kadar gerileyebileceğini vurguladı.


İlgili haber:
Bitcoin’de 3.000 Doları Bilen Pompliano, BTC’de Düşüş Beklediğini ve Yeni Tahminini Açıkladı

Öncelikle kısa vadeli fiyat tahminini söyleyen Pomp, Bitcoin’in daha da aşağı inebileceğini ima ettikten sonra, uzun vadede 50.000 dolar ile 100.000 doların imkansız olmadığını ve bunun eninde sonunda gerçekleşeceğini, ancak kimsenin bunun gerçekleşeceğini bilmediğini de vurguladı. Pompliano’ya göre 50.000 ile 100.000 dolar seviyesinin önümüzdeki üç ile beş yıl arasında oldukça olası.

Varsayımsal bir durumdan söz açan Pomp, Bitcoin ETF’sinin onaylanması durumunda fiyatın iki şekilde de ilerleyebileceğini ve bundan sadece yükseliş beklemenin doğru olmadığını aktardı. Daha sonra ICO’lar ile ilgili regülasyonlara bir parantez açan Pomp, bu konu hakkında bir düzenleme ve kesinlik gelmesi gerektiğini ve kendisinin de bunu beklediğini ifade etti. Söz konusu regülasyonların tamamlanması durumunda, girişimcilerin bu kurallara uygun yeni şirketler kurmak için adeta piyasaya akın edeceğini de belirtti.

Facebook (NASDAQ:FB) gibi bir devin kripto para piyasasına girmesinin de devasa bir olay olduğunu belirten kurucu ortak, platformdaki kullanıcının kripto para sektörü için oldukça önemli olduğunu aktardı:

”Facebook kripto para sektöründeki en önemli şirket gibi bir şey. Onların her ay ürünlerini kullanan 2 milyar kullanıcısı var. Onlar ne üretirlerse üretsinler, ne ürettiklerinin kesinlikle bir önemi olmayacaktır. Bu ürün anında kripto para sektöründeki en çok kullanılan ürün olacaktır.”

Pompliano: Bitcoin’in Uzun Vadede 50.000 veya 100.000 Dolara Ulaşması İmkansız Değil isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Pompliano: Bitcoin’in Uzun Vadede 50.000 veya 100.000 Dolara Ulaşması İmkansız Değil - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Merakla Beklenen Marco Polo’da İlk Gönderim Gerçekleşti Balina Alarmı! Bitfinex Olduğu Düşünülen Bir Hesap, 8.047 BTC’lik İşlem Yaptı! Ethereum teknik analizi 31 Ocak FSB: Kripto Paralar Asla Bir Tehdit Değil! Piyasalar Yine Düşüşte: İlk 10’un Tamamı Kırmızı; Waves, Yükselişi ile Dikkat Çekiyor Çok tartışılan Libra projesine baskı her geçen gün artıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır