Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Polonya’daki Kripto Para Borsası Müşterilerin Paralarını Alıp Kaçtı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Polonya’daki Kripto Para Borsası Müşterilerin Paralarını Alıp Kaçtı
Polonya’daki Kripto Para Borsası Müşterilerin Paralarını Alıp Kaçtı

© Reuters.  © Reuters.

Polonya‘daki kripto para borsalarından Coinroom’un geçerli bir sebep olmadan kepenk indirdiği ve kullanıcının paralarıyla birlikte ortadan kaybolduğu iddia ediliyor.

Polonya’daki money.pl gibi yerel kaynaklar tarafından yapılan haberlere göre ülkedeki Coinroom adlı bir kripto para borsası tatmin edici bir duyuru yapmadan ortadan kayboldu.

Konu hakkında money.pl iletişime geçen Polonyalı bir kripto para yatırımcısı, 2016 yılında kurulan Coirnoom adlı borsanın nisan ayından beri hizmet vermediğini ve müşterilerin paralarını alıp kaçtığını söyledi. Bazı kullanıcılar, Coinroom hesaplarında 15 bin dolardan fazla para bulunduğunu öne sürüyorlar.

Şu ana dek yapılan açıklamalara göre Coinroom, hizmet vermeyi bırakmadan kısa bir süre önce kullanıcılarıyla iletişime geçti ve hizmet vermeyi durduracağını belirtti. Şirket, müşterilere borsadaki paralarını çekmek için yalnızca bir günlerinin olduğunu söyledi ki bu, borsanın kullanım şartlarına uyuyordu. Ancak sorun şurada başlıyor: Bazı kullanıcılar borsadaki paralarının yalnızca bir kısmını geri alabilirken bazıları hiçbir şey alamadı.

Bir kullanıcı Coinroomd hesabında 2 adet Bitcoin olduğunu ve bunlara erişemediğini söylerken bir kullanıcı Coinroom hizmet vermeyi bıraktıktan iki gün sonra şirketin ofisine gittiğini, resepsiyondaki çalışanların kendisini içeri almadıklarını söyledi. Bu kullanıcıların iddialarına göre ofisteki yetkililer kendisinin iletişim bilgilerini aldılar ancak kendisiyle hala iletişime geçmediler.

Polonya’daki yetkililer de kullanıcılardan gelen şikayetlerin ardından harekete geçtiler ve bu durumdan etkilenen diğer kişileri aramaya koyuldular.

Polonya’daki Kripto Para Borsası Müşterilerin Paralarını Alıp Kaçtı isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Polonya’daki Kripto Para Borsası Müşterilerin Paralarını Alıp Kaçtı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Insolar Platformu Teste Tabii Tutuldu: Saniyede 10 Bin İşlem! Charles Hoskinson: Cardano ilk 5’e girecek Finansal Analistler Brexit’in Kripto Para Fiyatlarını Yükselttiği Görüşünde Bitcoin, 2018 Yılında PayPal’dan Altı Kat Daha Fazla İşlem Gerçekleştirdi Juventus’tan Taraftar Tokeni! Vergi Uzmanı: Kripto Para Vergileri, 2018’de Rekor Kırmış Olabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır