Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Poloniex Üç Kripto Para Birimini Platformdan Çıkarıyor ve ABD Vatandaşları İçin Marj Opsiyonunu Kaldırıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Poloniex Üç Kripto Para Birimini Platformdan Çıkarıyor ve ABD Vatandaşları İçin Marj Opsiyonunu Kaldırıyor
Poloniex Üç Kripto Para Birimini Platformdan Çıkarıyor ve ABD Vatandaşları İçin Marj Opsiyonunu Kaldırıyor3 Ekim tarihinde yapılan resmi bir duyuruya göre, ABD menşeli kripto para borsası Poloniex, ABD içerisindeki müşterileri için en önemli özelliklerinden birisi olan marj opsiyonunu ve kredi sistemini kaldırıyor. Bunun yanı sıra platform üç kripto para birimini de platformundan çıkartıyor.

Poloniex ilk olarak 2014 yılında kurulan ve kripto para ile kripto para alım satımına izin veren bir borsa olarak hizmete başladı. 2018 yılında piyasanın en eski kripto para borsalarından Poloniex’i, sektörün bir o kadar yeni oluşumu Dublin merkezli Circle satın aldı. Circle borsa kötüye giderken yaptığı 400 milyon dolarlık yatırım ile bir sürü eleştiri bile almıştı. Poloniex basın saatine göre ticari hacim sıralamasında 38. konumda yer almakta.

Yapılan açıklamaya göre borsa yıl sonuna kadar ABD içerisindeki kullanıcıları için marj ve kredi seçeneklerini kaldıracak. Hamleye sebep olan unsur ise borsanın her bölgede yasalara uygun şekilde ilerlemesini sağlamak. Bilindiği üzere ABD kripto para borsalarına en sert yaptırımlar uygulayan bölgelerden birisi ve daha geçtiğimiz günlerde 1Broker’a ABD menşeli olmamasına rağmen el konulmuştu.

Poloniex kripto para borsası bunun yanı sıra Synereo, Expanse ve Gnosis isimli kripto para birimlerini bundan 7 gün sonra, 10 Ekim tarihinde platformundan çıkartacak. Söz konusu kripto para birimlerine sahip kullanıcıların 10 Ekim tarihinden önce ellerinden bunları çıkarması gerekmekte.

Poloniex özellikle Circle satın alımından sonra eski yerine doğru hızla ilerlemeye kaydetmeye başladı.

Poloniex Üç Kripto Para Birimini Platformdan Çıkarıyor ve ABD Vatandaşları İçin Marj Opsiyonunu Kaldırıyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Poloniex Üç Kripto Para Birimini Platformdan Çıkarıyor ve ABD Vatandaşları İçin Marj Opsiyonunu Kaldırıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Paxos işbirliği haberi Ontology (ONT) fiyatını yüzde 10 artırdı – Devamı gelir mi? Rus Enerji Devi Gazprom Blockchain Teknolojisini Kullanacak Grafikle gösterildi: “Bitcoin’de gerçek FOMO, 10,000 dolardan sonra başlayacak” Rus şirket dev Bitcoin madencilik tesisini açmayı planlıyor Ripple CTO’su David Schwartz, Ripple İsminin Kökenini Açıkladı Binance, Bu Yılın İlk Çeyreğinde, Bir Önceki Döneme Göre Yüzde 66 Daha Fazla Kar Etti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır