Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Piyasa Hacmi Milyarlarca Dolar Kaybetti!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Piyasa Hacmi Milyarlarca Dolar Kaybetti!
Piyasa Hacmi Milyarlarca Dolar Kaybetti!

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para piyasası son günlerinde yükselmeye başlamış ve yatırımcıları bu yönü ile memnun etmişti. Kripto para yatırımcıları bir anda yükselen kripto para fiyatlarının piyasa hacmi üzerinde yarattığı olumlu yükseliş ortamı geride kaldı. Bitcoin fiyatının düşmesi ile piyasa hacmi oranlarındaki düşüş arttı ve buna bağlı olarak kripto para alımlarında ciddi düşüşler oldu. Bitcoin alımı yapmaya hazırlanan ve 4.000 doların alım yapılabilecek fiyat seviyelerinden olduğunu düşünen kişilerin büyük bir bölümü, piyasa ortamında yatırım yapmanın zorluklarından ve risklerinden bahsedilmeye başlaması ile birlikte piyasada alım yapmanın zamanı olmadığını açıkladı.

Bitcoin fiyatındaki değişimler akıl karıştırıcı!
Bitcoin fiyatındaki değişimlerin akıl karıştırıcı olduğunu düşünen milyonlarca yatırımcı, piyasada bekledikleri gibi bir ortamın olmadığını ve fiyatların düşmeye başlaması ve tekrar 3.600 dolara kadar düştüğünü belirterek, piyasa ortamında yatırım yapmanın güvenilir olmadığını açıkladılar. Yatırımcılara göre kripto para piyasalarında yaşanabilecek olası fiyat artışları yakın zamanda yaşanmaz ise yatırımcılar mevcut yatırımlarını da satabilecek olduklarını, dip fiyat beklentilerinin 3.000 dolar seviyesine düşebilecek olduğunu belirterek piyasaya güvenmiyorlar.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Piyasa Hacmi Milyarlarca Dolar Kaybetti! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Pazarı Her Zamankinden Daha Dinamik! Ruanda Nadir Bulunan Tantal Madenini Blockchain İle Takip Edecek Venezuela Hükümeti Kripto Para İşlemlerini Düzenlemeye Başladı HTC’nin Blockchain Tabanlı Cep Telefonu Bu Ay Satışa Çıkacak Bitcoin 3 Gün İçerisinde Rekor Kırabilir Mi? 2019 Yılının Popüler Kripto Para Projeleri, Stabil Koinler Mi Olacak?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır