Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Overstock’un İştirak Şirketi tZERO, Kripto Para Entegrasyon Platformu Patenti Aldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Overstock’un İştirak Şirketi tZERO, Kripto Para Entegrasyon Platformu Patenti Aldı
Overstock’un İştirak Şirketi tZERO, Kripto Para Entegrasyon Platformu Patenti AldıE ticaret şirketi olan dev şirket Overstock’un kripto para iştiraki olan tZERO, kripto para entegrasyon platformu için yaptığı patent başvurusunda mutlu sona ulaştı. Amerikan Patent ve Marka Ofisinin resmi sitesinden elde edilen bilgilere göre; dijital olarak transfer edilebilen senetler, tokenler, dijital hisseler, para eş değerleri gibi şeyleri, kripto paralar ile entegre edebilecek bir platformun patentini alan kurum, konu ile ilgili çalışmalara başlayacak.

Tüm bu yukarıda bahsedilen geleneksel borsa işlem araçlarını, birer kripto para eşleniği olacak şekilde sunmayı planlayan tZERO, bunu yaparken de tüm dünyanın verilerini toplayarak kripto paralar karşısındaki değerin, olabilecek en mantıklı seviyede kalmasını amaçlayacak.

Yapılan başvuruda platformu kripto para borsaları ile eski efsane trading sistemleri arasında kurulacak bir köprü olarak tanımlayan firma, şu ifadelere yer verdi:

”Bu kripto para entegrasyon platformu diğer şeyler ile birlikte, aslında geleneksel borsa sistemleri ile yeni nesil kripto para borsaları arasında tam bir hibrid platform olacak ve bu iki yaklaşım arasında bir köprü kurmaya çalışacak. Her türlü broker ve borsa algoritmasından faydalanarak kendi benzersiz çalışma metodunu ortaya koyacak olan proje, aynı zamanda kriptografik teknikler ile de koruma altına alınacak.”

Son dönemde tZERO aracılığı ile kripto para piyasasına ciddi yatırımlar yapan ve bu noktada önemli bir ArGe faaliyeti yürüten Overstock’un bakalım sektördeki bir sonraki hamlesi ne olacak?

Overstock’un İştirak Şirketi tZERO, Kripto Para Entegrasyon Platformu Patenti Aldı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Overstock’un İştirak Şirketi tZERO, Kripto Para Entegrasyon Platformu Patenti Aldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

SAFT 20 Milyon Dolar Kazandı XRP için 0.5 doların altı mümkün görünüyor mu? İşte Ayı Piyasasının Kurbanları: Bu Yıl Ölen 5 Altcoin Circle’ın Stabil Koin Projesi USDC, Geçtiğimiz Haftada Yüzde 85 Büyüme Sağladı Litecoin ve Stellar Geriledi – Tether Altıncılığa Yükseldi! Coinbase verisine göre Ripple (XRP) düşerken alımlar artıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır