Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Önemli Gelişme: Vakıfbank artık Blockchain Türkiye Platformu’nda!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Önemli Gelişme: Vakıfbank artık Blockchain Türkiye Platformu’nda!
Önemli Gelişme: Vakıfbank artık Blockchain Türkiye Platformu’nda!


VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, müşterilerine çağdaş bankacılık yöntemleriyle inovatif ürün, hizmet ve çözümler oluşturmak üzere yeni bir hamle yaptıklarını söyledi. Abdi Serdar Üstünsalih Vakıfbank’ın, Blockchain Türkiye Platformu’na üye olduğunu duyurdu.

VakıfBank, artık Blockchain Türkiye Platformu’nun üyelerinden biri
VakıfBank, dijital değişim ve dönüşüm süreci kapsamında, Türkiye’de sürdürülebilir Blockchain ekosistemi oluşturulması ve yeni dönem iş yapış biçimlerinin önündeki zorlukların giderilmesi amacıyla oluşturulan ‘Blockchain Türkiye Platformu’na üye oldu.


“Güçlü Türkiye’nin Lider Bankası” VakıfBank, Blockchain teknolojisinin Türkiye’de yaygınlaşması, faydalarının araştırılması ve kullanımının artırılması amacıyla kurulan Blockchain Türkiye Platformu’nun artık üyelerinden biri. Blockchain Türkiye Platformu’nun 42 üyesi var. Blockchain Platformuna üye olan bankalar arasında VakıfBank, Türkiye İş Bankası, Yapı Kredi, Kuveyt Türk, Garanti Bankası, Albaraka ve Akbank yer alıyor.

VakıfBank, müşterilerine çağdaş bankacılık yöntemleriyle inovatif çözümler oluşturmak üzere yeni bir hamle yaptı
Konu ile ilgili açıklamada bulunan VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih, müşterilerine çağdaş bankacılık yöntemleriyle inovatif ürün, hizmet ve çözümler oluşturmak üzere yeni bir hamle yaptıklarını söyledi. VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih konuya yönelik şu açıklamayı yapıyor:

VakıfBank olarak bankacılık sektöründe dünyadaki değişimi ve dönüşümü herkesten önce fark edebilen bankalardan biriyiz. İçinde bulunduğumuz değişim ve dönüşüm sürecinde başrol ‘dijitalleşme’ye ait. Günümüzün rekabetçi koşullarında müşterilerimiz için hızlı ve doğru adımlar atmamızı sağlayan ve VakıfBank’ı tüm paydaşlarıyla dönüşüme hazırlayan Türkiye bankacılık sektörünün en büyük IT dönüşüm projelerinden birini gerçekleştirdik.

Türkiye Blockchain
Güçlü Türkiye’nin Lider Bankası, müşterilerini Blockchain teknolojisi ile buluşturuyor
VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Abdi Serdar Üstünsalih konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şimdi de müşterimizin ‘yanındaki güç’ olma sorumluluğumuzla Blockchain gibi yeni teknolojik çözümleri müşterimizle buluşturmak ve geliştirmek için çalışıyoruz. Bu çerçevede Blockchain Türkiye Platformu üyeliğimiz önemli bir adım oldu. Farklı bilgi ve deneyimlere sahip şirketlerin bir araya geldiği bu platformda yeni bakış açılarıyla fark oluşturacak çözümler geliştireceğimize inanıyorum.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli, kripto para yatırımlarının yüksek risk içerdiği ve piyasanın 2018 yılında yüzde 80’in üzerinde değer kaybı yaşadığı gerçekleri bir sonraki adımlarınızda göz önünde bulundurulmalıdır.

The post Önemli Gelişme: Vakıfbank artık Blockchain Türkiye Platformu’nda! appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Önemli Gelişme: Vakıfbank artık Blockchain Türkiye Platformu’nda! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Eski Goldman Sachs Yöneticisi Bitcoin’de Büyük Oynuyor! TRON ve BNB ile Satılan BitTorrent, ICO Sonrası Yüzde 400 Kazandırdı Bitcoin Volatilitesinin Azalması, SEC’in ETF’yi Onaylamasını Sağlayabilir Mi? Bitcoin ekonomisti: “Bu ayı piyasası, Bitcoin için bir test.” Free Software Foundation: Zor Durumdayız! Google’da Kripto Para Harekatı: Ethereum Kara Listeye Alındı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır