Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

OKEx, Bitcoin Cash ABC’yi, Bitcoin Cash’in Kodlaması İle Listeliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » OKEx, Bitcoin Cash ABC’yi, Bitcoin Cash’in Kodlaması İle Listeliyor
OKEx, Bitcoin Cash ABC’yi, Bitcoin Cash’in Kodlaması İle ListeliyorBitcoin Cash ABC ve Bitcoin Cash SV’nin hangisinin daha iyi olduğu yönündeki tartışmalar, kripto para piyasalarını son dönemde fazlasıyla meşgul eden bir olgu. Yapılan hard forkun ardından yaşananlar Bitcoin fiyatında da ciddi bir düşüşe sebep olurken, iki tarafın kutuplarının hayli güçlü olduğunu söylemek mümkün.

Konuyla ilgili bir açıklama da ünlü kripto para borsası OKEx’den geldi. Malta merkezli kripto para borsası, yaptığı açıklamada Bitcoin Cash ABC’nin, BCHABC yerine artık sadece BCH olarak kodlanacağını duyurdu. BCH kodlaması, hard fork öncesi Bitcoin Cash için kullanılıyordu. Borsa, aynı zamanda Bitcoin Cash SV’nin borsadaki kodlamasının da BCHSV’den BSV’ye dönüştürüldüğünü duyurdu. Bu değişikliğin ise önümüzdeki gün yürürlüğe gireceği açıklandı.

Bitcoin Cash ABC, sadece OKEx’de değil; aynı zamanda Gemini gibi diğer önemli bir borsada da BCH sembolünü almaya hak kazandı. Bitcoin Cash SV ağının gereklilikleri konusunda inceleme ve gözlem yapmaya devam edeceğini açıklayan Gemini, şu aşamada Bitcoin Cash ABC’yi kullanacağını ifade etti.

Konuyla ilgili yaşanan gelişmeler, bununla da sınırlı kalacağa benzemiyor. Birçok otoritenin, Bitcoin ve kripto para piyasalarında yaşanan genel düşüşün önemli hazırlayıcılarından birisi olarak gösterdiği bu tartışmada, iki tarafın bundan sonra yapacağı hamleler, gerçekten de kendi ürünleri dışında; piyasanın geneli için de önemli bir konu haline geldi. Özellikle madencilik işlemleri noktasında bu işin nereye evrileceğinin çok önemli olacağı konuşulan konular arasında.

OKEx, Bitcoin Cash ABC’yi, Bitcoin Cash’in Kodlaması İle Listeliyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

OKEx, Bitcoin Cash ABC’yi, Bitcoin Cash’in Kodlaması İle Listeliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’i 1 sene önceden tahmin eden analistten Ripple için “ölüm kalım anı” uyarısı Roger Ver ve Craig Wright Arasındaki Kavga Yeniden Alevlendi İşte Analistlere Göre Yükselmeye Hazır 3 Altcoin Bitcoin Madenciliği Yenilenebilir Enerji ile Devir Atlıyor Coinbase Earn programına Türkiye de dahil edildi Bitcoin zorluğu bu sene olağan dışı davranıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır