Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

OKCoin Çin Yuanı Endeksli Stabil Koin Çıkartıyor – Stabil Koin Sayısı Artmaya Devam Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » OKCoin Çin Yuanı Endeksli Stabil Koin Çıkartıyor – Stabil Koin Sayısı Artmaya Devam Ediyor
OKCoin Çin Yuanı Endeksli Stabil Koin Çıkartıyor – Stabil Koin Sayısı Artmaya Devam EdiyorKripto para piyasasında yaşanan üzüntü veren fiyat hareketlerine ve likidite ile hacme rağmen, son dönemlerin popüler fenomeni stabil koinler hala artmaya devam ediyor.

OKCoin Kurucusu Star Xu, Çin Yuanı Endeksli Kripto Parayı Duyurdu
Geçtiğimiz tarihlerde Şangay polisinin yürüttüğü bir araştırma sonucunda ‘gözaltına alındığı’ spekülasyonu ortaya çıkan ancak daha sonra olayın sadece fikir danışma amaçlı olduğu belirtilen OKGroup ve OKCoin kurucusu Star Xu, uzun süredir sürdürdüğü suskunluğunu kendi Twitter hesabından yeni bir duyuru yaparak bitirdi.

Bir çok uzman stabil koinlerin aslında merkeziyetsiz olmadığını ve merkezi kurumların denetiminde olduğu için sisteme zarar verdiğini düşünse de, Xu bu tip kripto para birimlerinin de ‘özünde’ elektronik nakit para olduğunu düşünüyor. Bunun üzerine tartışmalı bir yorum ekleyen Xu, hükümetlerin ürettiği itibari paralar ile stabil koinler arasındaki tek farkın işlem gördükleri araç olduğunu da aktardı.

Xu Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Çin Yuanı destekli bir stabil koin’in kaçınılmaz bir trend olduğunu ve bunun Çin’în resmi para biriminin ulusallaştırılmasını ciddi oranda arttıracağını ifade etti. Daha sonra da müjdeyi verdi ve OKCoin ABD şubesinin tamamiyle uyumlu bir stabil koin çıkartacağını açıkladı.

OKCoin Çin Yuanı Endeksli Stabil Koin Çıkartıyor – Stabil Koin Sayısı Artmaya Devam Ediyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

OKCoin Çin Yuanı Endeksli Stabil Koin Çıkartıyor – Stabil Koin Sayısı Artmaya Devam Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

COVESTING; Yeni Nesil Kripto Para Borsası Açıldı Ohio’da Talep Görmeyen BTC ile Vergi Ödeme Uygulaması Kaldırıldı Ethereum’un Merakla Beklenen Güncellemesi, 2-6 Hafta Sonra Gerçekleşebilir Bitcoin’de Net Uzun Pozisyonlar Tırmanışa Geçti: Peki Bu Bize Neyi Gösteriyor? Money Button CEO’su: “Bitcoin problemi Bitcoin ile çözülebilir.” Çılgın tahmin: Ripple (XRP), Bitcoin’i geçecek ve lider olacak!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır