Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ödeme Hizmeti Sağlayıcısı Bitpay, Platformuna İki Yeni Stabil Koin Desteği Ekledi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ödeme Hizmeti Sağlayıcısı Bitpay, Platformuna İki Yeni Stabil Koin Desteği Ekledi
Ödeme Hizmeti Sağlayıcısı Bitpay, Platformuna İki Yeni Stabil Koin Desteği Ekledi15 Ekim Pazartesi günü özellikle stabil koin projeleri için oldukça çalkantılı ve fırsatlarla dolu bir gün oldu.

CoinMarketCap verilerine göre en fazla piyasa hacmine sahip olan ve top 10 içerisinde yer alan stabil koin Tether, KuCoin ve Binance gibi platformlardan gelen işlem askıya alma haberleri ile piyasada ciddi bir paniğe yol açtı. Sahip olduğu dolar rezervleri ile değeri 1 doların aşağısına düşmemesi gereken Tether, 0,93 dolarlara kadar düşüş yaşadı ve bu sırada PAX gibi diğer stabil koin projeleri de doğalarına aykırı bir şekilde 1 doların üzerine çıktı.

Kripto para ödeme hizmeti sağlayıcısı olan Bitpay de yeni bir açıklama yaptı ve platforma iki yeni stabil koin desteği eklediklerini açıkladı. Söz konusu projeler Winklevoss ikizlerinin piyasaya sürdüğü Gemini dollar (GUSD) ve Goldman Sachs (NYSE:GS) destekli Circle‘ın ürettiği Circle Centre koin. Bitpay anlaşmalı satıcılar BCH, BTC, o bölgenin itibari para birimi ve yeni eklenen iki stabil koin projesi ile işlem  yapabilecek.

Bitpay’den yapılan açıklamaya göre stabil koinleri ödeme için kullanmak geleneksel banka transferlerine kıyasla çok daha hızlı işlem olanağı sunuyor.

”Müşteriler masraflı ve karmaşık sınır ötesi havale işlemlerini atlayabilir ve Bitpay kullanarak hızlı ve hatasız bir şekilde uluslararası ödemeler yapabilirler. Bu sayede sahtekarlık riskinden kurtulurlar ve bankalara kıyasla daha hızlı işlem yaparlar.”

Şirket bunun yanı sıra Güney Amerika, Afrika ve Asya – Pasifik bölgesinin de stabil koin projelerinden ciddi anlamda fayda elde edebileceklerini düşünüyor.

Ödeme Hizmeti Sağlayıcısı Bitpay, Platformuna İki Yeni Stabil Koin Desteği Ekledi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ödeme Hizmeti Sağlayıcısı Bitpay, Platformuna İki Yeni Stabil Koin Desteği Ekledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Libra Ulusal Basında Pozitif Görüş Bulamıyor Çin’in İlk Lightning Network Cüzdanı Tanıtıldı Altın ve Doları Unutun! Bitcoin’e Yatırım Yapmak Daha Çok Kazandırıyor! Finans Uzmanı: Boğalar Döndü! Bitcoin Gelecek Hafta 15 Bin Doları Aşabilir! Augur Platformunda 2 Milyon Dolar Değil 100 Bin Dolar Dönüyor Waves/USD Analizi: Altcoin Keskin Bir Hamle Yapmak Üzere

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır