Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Nouriel Roubini, Dogecoin’e Çok Sert Sözlerle Yüklendi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Nouriel Roubini, Dogecoin’e Çok Sert Sözlerle Yüklendi
Nouriel Roubini, Dogecoin’e Çok Sert Sözlerle Yüklendi

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para piyasaları hakkında yaptığı sivri çıkışlarla dikkat çeken Nouriel Roubini, bu sefer hedef tahtasına Dogecoin’i koydu. Son dönemde sektörün yaşadığı zorlu günlerin esnasında ayakta duran yegane kripto paralardan birisi olmayı başaran Dogecoin’e eleştriler yağdıran Roubini, Bloomberg Crypto’nun yaptığı Dogecoin haberini Twitter üzerinden alıntılayarak şu ifadeleri kullandı:

”Gerçekten bir şaka sonucu ortaya çıkan ve sektörün parodi hesabı olması hedeflenen Dogecoin’e bakın. Herkesin tel tel döküldüğü ve çok zorlandığı bir dönemde kripto para dünyasında ayakta kalan tek koin, gerçekten de koca bir şaka sonucu ortaya çıkmış bir ürün. Berbat koinler ve ürünler ile dolu bu zombi adasının her bir paydaşının gerçek değeri sıfırla eş değer.”

Dogecoin, gerçekten de son dönemin ayı piyasasında ayakta durmayı bir nebze de olsa başaran nadir kripto paralardan birisi olarak dikkatleri çekti. Ethereum’un ve diğer birçok alt koin’in ciddi düşüşler yaşadığı dönemde genelde yükselişler yaşayan Doge’un bu durumu birçok yatırımcıyı da, aynı Roubini gibi şaşırttı.

Kripto para piyasaları ile ilgili yaptığı olumsuz yorumlar ile gündemi sürekli olarak meşgul eden isimlerden birisi olan Roubini’nin Doge eleştirsine bazı karşıt sesler de mevcut. Örneğin Roubini’ye cevap veren bir bir Dogecoin yatırımcısı şunları söyledi:

”Doge, merkezi olmamanın marketing ya da klas bir web siteye sahip olmaktan daha önemli olduğunu gösteriyor. Bence bu nokta çok çok önemli. Kripto paraların ana fikri, bu koinde hayat buluyor.”

Nouriel Roubini, Dogecoin’e Çok Sert Sözlerle Yüklendi isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Nouriel Roubini, Dogecoin’e Çok Sert Sözlerle Yüklendi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bloomberg: Bitcoin kritik ana giderek yaklaşıyor CFTC’nin Açtığı Dava Sonuçlandı – Bitcoin Hedge Fonu ve CEO’suna 2.5 Milyon Dolarlık Ceza Piyasalar kızıla boyanmışken Ripple ve Stellar neden farklı hareket ediyor? Ripple’ın (XRP) bu fiyatlarını çok mu arayacağız? Ünlü Rus sporcu Bitcoin dolandırıcılığı suçlamasıyla tutuklandı Analist: Bitcoin, 11,700’ü kırarsa hiçbir şey onu durduramaz

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır