Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Nourel Roubini: ”Tether Bütün Kripto Para Sahtekarlıklarının Anasıdır”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Nourel Roubini: ”Tether Bütün Kripto Para Sahtekarlıklarının Anasıdır”
Nourel Roubini: ”Tether Bütün Kripto Para Sahtekarlıklarının Anasıdır”Özellikle kripto paralar ve blockchain‘e karşı olan ifadeleri ile dikkat çeken Roubini, önceki iki açıklamasının üzerinden bir hafta bile geçmemiş olmasına rağmen yine Twitter üzerinden çeşitli kripto para birimlerini eleştiri yağmuruna tuttu.

Roubini’nin bu seferki hedefi ise kripto para dünyasında da çokça eleştirilere maruz kalan ve arkasındaki rezerv dolarları hakkında çokça soru ve sorun bulunan Tether oldu. Ünlü ekonomist Bitfinex’ed isimli bir Twitter kullanıcısının attığı ve ”Tether devasa bir sahtekarlıktır” temalı tweete yanıt verdi ve buna katıldığını vurguladı.

”Katılıyorum. Tether bütün kripto para sahtekarlıklarının anasıdır ve Bitcoin ile diğer ‘shitcoinleri’ %80 oranında  desteklemektedir. Aylar önce Tether/Bitfinex’i incelemeye alan regülatörler ise hala görevi başında uyumaktalar.”

Roubini geçtiğimiz tarihlerde yapılan ABD senato duruşmasında da blockchain’in ”çok abartılan bir teknoloji” olduğunu, Bitcoin’in ise Kuzey Koreden bile daha merkezi olduğunu ifade etmişti.

Nourel Roubini: ”Tether Bütün Kripto Para Sahtekarlıklarının Anasıdır” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Nourel Roubini: ”Tether Bütün Kripto Para Sahtekarlıklarının Anasıdır” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto market çakılırken Ripple neden başarılı oldu? Güney Kore Blockchain Startup’larına Yardım Sözü Verdi MyEtherWallet, KYC Doğrulamasız Kripto-Fiat Değişimi Sağlayacak ShapeShift CEO’su Bitcoin hedefini açıkladı ve ekledi: 5-10 altcoin dikkat çekiyor Piyasa düşüyor, Bitcoin’lerimi satmalı mıyım? Bu grafiğe göre Bitcoin’deki son düşüş ciddi bir fırsat olabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır