Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

NobleBridge Yönetici Ortağı: Bitcoin ETF’si Bir Şaka!

Ana Sayfa » GÜNCEL » NobleBridge Yönetici Ortağı: Bitcoin ETF’si Bir Şaka!
NobleBridge Yönetici Ortağı: Bitcoin ETF’si Bir Şaka!Tyrone V. Ross Jr., geçtiğimiz günlerde Naomi Brockwell ile yaptığı röportajda, Bitcoin ve beklenen Bitcoin ETF’si hakkında görüşlerini paylaştı. NobleBridge Wealth & Asset Management bünyesinde yönetici ortak olarak görev alan Ross Jr., röportaj esnasında ETF yerine elinde gerçekten Bitcoin tutmaya inandığını söyledi ve daha sonra müşterilerine de aynısını tavsiye edeceğini aktardı.

2018 yılının başlarından beri umutla beklenen Bitcoin ETF’si, üst üste yapılan ertelemeler sonucu en son 2019 yılının Şubat ayına kadar ertelendi ve son karar o tarihlerde verilecek. Bitcoin ETF’si yanlısı olmadığını belirten Tyrone, kripto paraların asıl felsefesi olan ekonomik özgürlüğün, ETF ile değil, herkesin kendi kripto para birimine sahip olması ile mümkün olacağını ve ETF’ye karşı olduğunu aktardı.

Bitcoin’in aynı geleneksel piyasa gibi bir yola giriş yapmaya çalıştığını belirten Tyrone, bunun BTC’nin ilkelerine aykırı olduğunu ve insanların asla kendi parasal özgürlüğünden vazgeçmemesi gerektiğini ifade etti. Normal insanların olağan teknolojik gelişmeleri bile anlamakta güçlük çektiğini belirten Tyrone, kripto para birimlerinin piyasaya çıkması ile teknolojik açıdan bilgi sahibi insanların bile bunu anlamada zorlandığını ve bu sebeple ETF’yi bir yere kadar desteklediğini, ancak bunun kesinlikle sadece Wall Street daha fazla para kazanabilsin diye çıkartılacağını düşünüyor.

Bitcoin ETF’sini ”bir şaka” olarak gören yönetici, kripto para birimlerinin asıl ihtiyaç duyduğu şeyin Wall Street’in daha fazla işlerine karışması olmadığını vurguladı.

NobleBridge Yönetici Ortağı: Bitcoin ETF’si Bir Şaka! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

NobleBridge Yönetici Ortağı: Bitcoin ETF’si Bir Şaka! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Fiyatı Son Bir Yılın En Düşük Seviyesini Gördü Ethereum 2.0 Casper ve Sharding İstemcisi Prysm, Geliştirici Tarafından Piyasaya Sunuldu Kripto Kış Devam Ederken, Luno 40 Yeni Çalışan Arıyor Dev Aracılık Şirketi Bitcoin Vadeli İşlemlerini Başlattı Bitcoin fiyatı 2018 düşüş trendinde sıkıştı Bitcoin.com’a Hükümet Saldırısı İddiası

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır