Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

NEM (XEM) fiyatı yüzde 20 arttı! İşte NEM fiyat artışının altında yatan sebep ve teknik analizi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » NEM (XEM) fiyatı yüzde 20 arttı! İşte NEM fiyat artışının altında yatan sebep ve teknik analizi!
NEM (XEM) fiyatı yüzde 20 arttı! İşte NEM fiyat artışının altında yatan sebep ve teknik analizi!


Pazartesi sabahı itibariyle NEM fiyatları yüzde 20 artış kaydetti. NEM fiyat artışının altında yatan sebep, coincheck borsasının tekrar bu altcoin için ticari işlemleri başlatacak olmasıdır. Görünüşe göre bu gelişme NEM’e tekrar ilk 10 yolculuğu için şans vermiş bulunmaktadır.

NEM fiyat artışının altında yatan sebep ve teknik analiziBüyük kripto paraların çoğu ayakta durmaya çalışırken, ilginç gelişmeler hemen ilk 15’in dışında gerçekleşiyor. NEM fiyatı haberin yazıldığı an itibariyle oldukça ümit verici gözüküyor. Pazartesi, NEM’in muhteşem performasıyla uyandık.

Bu altcoin, son 24 saatte %20 civarında artış kaydetmiş durumda. Tüm bunlar yukarıda bahsettiğimiz gibi beklenmeyen bir gelişme neticesinde. 4 Ekimde yayınladığımız teknik analizimizde NEM için işlerin iyi gitmediğini ve makus talihini değiştirmek için elinden sınırlarını zorlaması gerektiğini belirtmiştik.

An itibariyle ikinci bayrak noktasındayız. Gözlemdiğimiz kadarıyla NEM yeni bir çıkışa hazırlanmakta. Bu fiyat örgüsünün içerisinde olduğumuz sürece, sabırlı olmalıyız. Ancak mevcut görüntüye göre ikinci bir çıkışın gelmesi de sözkonusu.


Ancak bir noktayı açıklamakta yarar var. NEM’in fiyat hareketini sürdürebilmesi için piyasaların da mevcut görüntsünü değştirerek akıma destek vermesi gerekmektedir. Eğer fiyat aşağıya doğru bir kırılma gerçekleştirirse ilk destek noktasına doğru geri düşebilir.Her ne olursa olsun, bugünkü fiyat hareketi kesinlikle oyun değiştirici. Bu tarz fiyat hareketlerinin nasıl sonuçlanacağını kestirmek hala zor. Şahsen fiyatların Ekim ayının üst noktalarında tutanacağını düşünüyorum. Eğer bunu başarırsa, NEM’in önü açık diyebilirim.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

NEM (XEM) fiyatı yüzde 20 arttı! İşte NEM fiyat artışının altında yatan sebep ve teknik analizi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance Coin (BNB) Rekor Kırdı, En Çok O Kazandırdı! Bitcoin 10.000 Dolar Endişesi Yaşatıyor! Seçim kampanyasında Rus muhalif lider yüzlerce Bitcoin topladı Kripto Para ‘Düşmanı’ Nouriel Roubini’nin Hedefi Bu Sefer Blockchain Oldu! Yatırım Devi Fidelity, ”Yıl Sonuna Kadar” Kripto Ürünlerini Piyasaya Sürecek JP Morgan Stratejisti: Wall Street’in Bitcoin’e Olan İlgisi Artabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır