Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Nano’nun Fiyatını Etkileyecek 3 Kilit Gelişme

Ana Sayfa » GÜNCEL » Nano’nun Fiyatını Etkileyecek 3 Kilit Gelişme
Nano’nun Fiyatını Etkileyecek 3 Kilit Gelişme

© Reuters.  © Reuters.

Ayı sezonu sebebi ile altcoinler yatırımcıyı kendine çekmek için birbiri ardına proje üretiyorlar. Bu sefer piyasanın parlayan yıldızı NANO’nun fiyatını etkileyecek 3 proje ile karşınızdayım.

3 Yenilik Nano’nun Fiyatını Etkiler mi?Bitcoin de dahil olmak üzere piyasadaki her kripto para gelişimini devam ettirmek zorunda. Nano da işleyen demir pas tutmaz düşüncesiyle devamlı piyasaya yeni bir şeyler kazandırma gayreti içerisinde. NANO, yakın zamanda yapacağı yeni güncellemeler ile piyasadaki yerinin sağlamlaştırarak gelecek adına daha umutlu olmak istiyor.

2018 yılı NANO için resmen proje yılı oldu. NANO’nun 5 önemli projesi ile ilgili bir yazımı yakın zamanda sizlerle paylaşmıştım. Bu beş projeden sonra NANO’nun fiyatını etkileyecek 3 yeni çalışmayı beğeninize sunuyorum.

# 3 PayFair Kripto Para TicaretiSon zamanlarda borsaların hangi tokenleri listeleyeceği haberleri piyasada epey heyecan uyandırmaya başladı. Bu haberler kripto para biriminin genel gelişimi üzerinde hiçbir etkisi olmamasına rağmen NANO için durum biraz farklı olabilir. Bir şekilde uzun süre gündemde olmak talep dengesinin pozitif yönde değişmesine ve fiyatların az da olsa artmasına sebep olacaktır.

Bu genellikle bir kripto para biriminin genel gelişimi üzerinde herhangi bir etkisi olmamasına rağmen, Nano için çok daha fazla pozlama sağlayabilir. Daha fazla pozlama, her zaman peşinde koşmak için pozitif özellikler olan daha yüksek bir fiyat veya daha eşit bir tedarik dağıtımına yol açabilir.

Böyle bir durumda Nano, PayFair platformu ile iyi işler çıkarabilir. Merkezi olmayan ve p2p hizmeti sunan bu güvenlik platformu, epey zamandır bünyesine yeni kripto paralar ve tokenler eklemeye çalışıyor. Tabiî ki bu işin ilerlemesi için yapılacak en önemli adım, NANO platformunun daha fazla kullanıcının cihazına eklemesidir. Şimdiye kadar sadece bir satıcı ve bir alıcı Nano’da işlem yapabiliyordu. Ancak bu platform ile daha fazla kişi aynı anda işlem yapabilecek.

# 2 Epoch BloklarıNANO’nun fiyatını etkileyecek gizemli projelerinden biri de Epoch blokları. Gelecek haftaki ağa dahil edilecek olan bloklar, eski blok döneminin sona ermesini sağlayacak. Ne gibi özellikleri olduğu konusu biraz muğlak kalsa da, proje amacının “evrensel bir blok” oluşturmak olduğu anlaşılıyor.

Epoch Bloklarının gizemi hakkında serzenişler artınca geliştiriciler bu hafta sonu itibari ile kapsamlı bir açıklamanın yapılacağını duyurdular. Ancak bir kripto para birimi ağı için herhangi bir altyapı güncellemesi yapılması bile insanların dikkatini çekmeye yetecektir. Hele projenin tuttuğunu da var sayarsak tadından yenmez.

#3 iOS Cüzdan GüncellemesiNano topluluğu için de mobil cüzdan çözümleri hala yüksek talep görüyor. Mobil çözümlerin önemi artık göz ardı edilemez, ancak geleceğin ne göstereceğini bilemeyiz.

Nano Cüzdan Şirketi’nin iOS cüzdanı, kullanıcıların yaşadığı bazı sorunları güncellemeden sonra çözüme kavuşturacak. Bu yılın başlarında süresi dolmuş olan ve tohumlarını kaybeden kullanıcılar bu bilgilerini kurtarabilecekler. Bu olay, ilk etapta müşterilerin çoğunluğunu etkilemese de gelecek adına olumlu bir gelişme.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Nano’nun Fiyatını Etkileyecek 3 Kilit Gelişme - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum’u bir daha asla 200 doların altında göremeyebiliriz Lightning Network 530 BTC Kapasitesi ve 5.000 Ağ Düğümü ile Yeni Bir Rekor Kırdı! Allianz Yöneticisi: Bitcoin Mantıklı Bir Yatırım Değil Dünya Devi Apple Kripto Para Birimlerine Yeşil Işık Yaktı Lider Bitcoin borsalarının merkezi Malta çalkalanıyor Bloomberg’e konuşan yatırım şirketi yöneticisinin yıl sonu Bitcoin hedefi 30,000 dolar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır