Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Nano (Nano) Payfair Anlaşması İle Dikkatleri Üzerine çekmeyi Başardı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Nano (Nano) Payfair Anlaşması İle Dikkatleri Üzerine çekmeyi Başardı
Nano (Nano) Payfair Anlaşması İle Dikkatleri Üzerine çekmeyi Başardı

© Reuters.  © Reuters.

Altcoinlerin büyümesinin en iyi yollarından biri, fiat pariteleridir. Çünkü çoğu Altcoin, Bitcoin (BTC) ile paritelendirilmekte ve bu onların büyümesine ket vuruyor. Bu açıdan baktığımızda, Nano (Nano) Payfair anlaşması ile bu büyüme darboğazından kurtulmuş gibi görünüyor.

Nano (Nano) Payfair Anlaşması ile Aradığı Çıkışa Doğru İlerliyorNano (Nano), işlem ücretine sahip olmayan nadir coinlerden birisi. Bu özelliği, onu fiat tabanlı ödeme sistemlerinde kullanılması için uygun bir aday kılıyor. Fakat, Bitcoin (BTC) ile derin bağlarının olması, onu hep geride tutmuştur. Özellikle son 9 aya baktığımızda, ikisinin de fiyatlandırılmalarının birbirine paralel şekilde hareket ettiğini görüyoruz.

Ancak, Nano (Nano) Payfair anlaşması ile artık işlerin değişeceğinin sinyalini verdi.

Peki Payfair Nedir? Neden Bu Kadar Önemli?

Payfair, yatırımcıların kendi yerel para birimlerinde kripto para alım satımını sağlayan P2P (Peer-to-peer = Kişiler Arası) ticaret platformudur. Nano’nun bu platformda listelenmesi demek, onun dünya çapında 35 farklı para birimi ile paritelendirilmesi anlamına gelir.

Bu gelişme, gelecekte Nano’nun fiyatının stabilize olmasında büyük bir rol oynayacağı anlamına geliyor. Çünkü diğer kripto paralara oranla, Nano’nun özdeğeri kripto piyasasından bağımsız bir şekilde büyümeye devam edecek. Tabi ki bu büyüme için kripto paranın kabul görmesi gerekiyor. Piyasanın şu anki volatilitesini göz önünde bulundurursak, fiat pariteli stabil bir coinin yatırımcılar için çok daha güvenli bir izlenim vereceği aşikâr.

Bir diğer nokta, Nano’nun temelden sağlam olması. Çünkü insanlar, bir ödeme işlemi yaparken, hangi yöntemin ne kadar kolay ve kullanışlı olacağını göz önünde bulunduruyor. Bu kolaylık ve kullanışlılık özellikleri, hız, güvenlik ve maliyet gibi faktörler üzerinden değerlendirilirse, Nano şu anki sistemlere toz yutturan bir performans serilemekte. Örneğin, daha önce de bahsettiğimiz gibi, Nano işlem ücreti almıyor.

Hız Deyince NanoBir diğer faktör olan hızı ele alırsak, Nano yine bu konuda çok ileri seviyede. Bu faktörün önemi de, kullanıcıların özellikle global düzeyde para gönderirken bunu hızlı gerçekleştirmek istemeleri. Nano, bu tür para işlemlerini gecikmesiz ve anında gerçekleştiriyor.

İnsanlar bu sistemin varlığını öğrendikçe, zaman içerisinde değeri artacaktır. Şu an bile, Nano, agresif pazarlama stratejileri ile duyarlılığı artırma peşinde. Güçlü temellere sahip bu coin, ileride tanınmaya başladıkça daha fazla kişi kullanmaya başlayacak.

Yukarıda belirtilen özellikler, Nano’nun benimsenmesinin artmasında büyük rol oynayacaktır. Üstüne Payfair anlaşmasını da katarsak, Nano’nun yatırımcılar için kolay erişilir bir hale gelmesi, ileride taleplerin büyük ölçüde artmasına fırsat verebilir.

Nano’nun şu anki fiyatına baktığımızda, 2 Dolardan işlem görmekte. Bir zamanlar 34 Dolarda zirveye ulaştığını hatırlarsak, bu aslında çok düşük bir rakam. Fiat pariteleri ile daha ulaşılabilir hale gelmesi, onun bu sınırlamalardan kolaylıkla sıyrılmasına katkıda bulunup, belki gelecekte 100 Doları bile görmesine olanak tanıyabilir! Şu an Nano için hiçbir şey imkansız değil gibi görünüyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Nano (Nano) Payfair Anlaşması İle Dikkatleri Üzerine çekmeyi Başardı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum’un sert çatalı için tarih netleşti Hükümete Ait Holding, Binance’ın Singapur Hamlesine Yatırım Yaptı! Trump’ın Çin’e Yönelik 300 Milyar Dolarlık Tarife Tehdidi, Bitcoin’i Daha Yüksek Seviyeye Taşıdı Hedefteki adam konuştu: Bitcoin fiyatının düşmesi amaç değil sonuç! Bitcoin vadelileri yeni bir rekora imza atıyor! Bitcoin Yükseliyor Mu?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır