Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

MyEtherWallet Fortune 500 Şirketlerinden Daha Fazla Siber Saldırının Hedefi Oluyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » MyEtherWallet Fortune 500 Şirketlerinden Daha Fazla Siber Saldırının Hedefi Oluyor
MyEtherWallet Fortune 500 Şirketlerinden Daha Fazla Siber Saldırının Hedefi Oluyor

© Reuters.  © Reuters.

MyEtherWallet, şu an en populer Ethereum tokenlarının saklayabileceğiniz yerlerden biri. Kuşkusuz böylesine devasa cüzdan her gün siber saldırıların hedefinde.

MyEtherWallet Fortune 500 şirketlerinden Daha Fazla Saldırıya Uğruyor!
Segasec tarafından yapılan bir araştırmaya göre MyEtherWallet her hafta 30-40 siber saldırının hedefi olmuş durumda. Ki bu sayı ile MyEtherWallet, Fortune 500 şirketlerinden ve herhangi büyük bankaların karşılaştıklarından kat ve kat fazla siber saldırının hedefi oluyor!

MyEtherWallet, en son verilere göre 1 milyondan fazla insan tarafından ERC-20 tokenlarını depolamak için kullanılıyor. Merkezi İsrail’de yer alan Segatec siber güvenlik şirketi, MyEtherWallet’ın güvenliinden sorumlu. MyEtherWallet aynı zamanda kullanıcıları dikkatli olmaları, şifre ve anahtar adreslerini bilgisayarda saklamamaları konusunda uyarıda bulunuyor.

Segasec’in SEO’su Elad Schulman, şu ana kadar cüzdanı hedef alan 313 saldırıyı durdurduklarını söyledi. MyEtherWallet her hafta 30-40 siber saldırının hedefi olduğunu belirtti.

Elad Schulman konuşmasını şöyle sürdürdü,
Bu istatistikler kesinlikle MyEtherWallet’ı kripto dünyasında en çok hedef alan şirketlerin biri yapıyor. Aslında, bu veriler bize MyEtherWallet Fortune 500 şirketlerinden kat ve kat fazla hedef alındığını gösteriyor.. ”

Segasec ile anlaşmadan önce almadan önce MyEtherWallet’ın güvenliği kurucusu Kosala Hemachandra ve ekibi tarafından yönetildi.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

MyEtherWallet Fortune 500 Şirketlerinden Daha Fazla Siber Saldırının Hedefi Oluyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin, ETH, XRP ve LTC için oyun yeniden başladı FATF, Ülkelerin Kripto Standartlarını Ne Kadar İyi Uyguladığını Kontrol Etmeye Başlıyor İran Bu Hafta İçerisinde Kendi Dijital Parasının Tanıtımını Yapacak Meşhur milyarder Warren Buffet’tan Bitcoin hakkında çarpıcı yorumlar “İnanılmaz performans” vaadi: Bitcoin devi Bitmain en yeni ürününü duyurdu Stellar 0,23% düşüşle 0,07355 seviyesinin altına geriledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır